TESTOVALI JSME BEDNY K+H_ADAM_KRK_uli

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět
kexik

Příspěvek od kexik » 17 led 2007 16:17

kriticku cast stredov... 1KHz zahra bez skreslenia aj repracik v hovoriacej babike

Dno

Příspěvek od Dno » 17 led 2007 16:26

kexik : nemyslim si .. vseobecne velke repraky nehraju stredy tak dobre ako mensie .. na stredove pasmo je optimalny 13 cm reproduktor .. preto su lepsie trojpasmove bedne .. pripadne aspon 5-6" basak , nie 8" a viac (ktore ale nehraju tak nizko potom samozrejme) .. Preto si myslim ze BM15 neni zrovna na daku akusticku hudbu .. mozno skutocne na ten hiphop .. ty so robia symfoniku .. potrebuju dobre pocut vsetko ..

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 17 led 2007 17:38

BS píše:slysel jste nekdo i ty levnejsi FAR? Konkretne ty nejlevnejsi OBS-1 :) popr. nejaky reference na bedny Quested_?
z FARu znam modely AV-2D, AV-20C, AV-50C (tu mam ve studiu) a ted se chystem poslechnout Tsunami-8 ktery jsem dohodil do studii pro Evropu2. Jsou snima strasne moc spokojeny, hodne presny a detailni, tak se tesim az je uslysim. OBS-1 je mini reprak do prenosaku a pod. na michacku to asi kandidat neni.

Quested jsem jeste zadny nemel tu cest slyset. Je to fajn firma, ale v Evrope je to spis trochu exotika, moc rozsireny tu nejsou, jsou ale hodne videt ve statech.

BS

Příspěvek od BS » 17 led 2007 17:50

ECSON WALDES píše:
BS píše:slysel jste nekdo i ty levnejsi FAR? Konkretne ty nejlevnejsi OBS-1 :) popr. nejaky reference na bedny Quested_?
z FARu znam modely AV-2D, AV-20C, AV-50C (tu mam ve studiu) a ted se chystem poslechnout Tsunami-8 ktery jsem dohodil do studii pro Evropu2. Jsou snima strasne moc spokojeny, hodne presny a detailni, tak se tesim az je uslysim. OBS-1 je mini reprak do prenosaku a pod. na michacku to asi kandidat neni.

Quested jsem jeste zadny nemel tu cest slyset. Je to fajn firma, ale v Evrope je to spis trochu exotika, moc rozsireny tu nejsou, jsou ale hodne videt ve statech.
Ohledne tech FARu, koukal jsem na AV50-D, coz asi neni uplne presne to co mas ty ve studiu, ale jakoze vypada to velmi macate, velmi...
Mne by zajimaly konkretne asi ty nizsi rady AV-2D, popr. AV-6D. Koukam, ze AV-2D si zkousel, jak se ti to zdalo? Stoji za to uvazovat o tehle znacce?

Dostal jsem tip na Quested, a na netu moc informaci, nebo lidi, kteri by to znali neni, tak jsem jen tak zkousel, jestli nahodou nevi nekdo...

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 17 led 2007 19:54

AV-50D jsou stejny jako AV-50C ktery mam ve studiu, jen s rozdilem ze verze D ma digitalni vstup. AV-50 jsou velky hodne, maj 2x10 palcu bass. Jedna vazi 70 kg, obe 140 kg. Hrajou fantasticky, ten objem je k tomu potreba.

AV-2D hrala moc hezky ale nebyl to z me strany nijak soustredenej poslech abych to moh rict s pevnym nazorem, je to dyl co jsem ji slysel. Je to ale fajn bedna mela hezkej bass a stredy. Kdybys o nejakym FAR modelu uvazoval, dej mi vedet, moh bych ti je zaridit z mediatechu, maj hezky ceny! Kolik bys chtel do bednen investovat?

.

BS

Příspěvek od BS » 18 led 2007 10:25

Diky, ja zatim tak spekuluju, a nejsem jeste pro nic presne rozhodnutej, presne receno, cim vic ctu nejruznejsi diskuze, at uz tady, na gearslutz nebo i jinejch forech, tak jsem cim dal vic zmatenej, a nevim po cem se porozhlidnout. Nechci investovat zadnou horentni sumu,. tak max. 30k za par.
Delam tanecni muziku, takze kvalitni bassy+stredy jsou potreba..
Koukal jsem na stranky mediatechu a lehce nechapu zda ta cena co tam maji je za kus, nebo par. Nasel jsem vic modelu FARu, jeste tady http://www.hi-end.pl/index0.php?id=d3sprz&ia=9 a tam jsou ty ceny jeste o neco lepsi.
Kazdopadne diky za info.

matucha

Příspěvek od matucha » 18 led 2007 13:33

no podivej se taky po poslednim "hitu" cim je Focal ;-)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 18 led 2007 13:54

BS píše:Diky, ja zatim tak spekuluju, a nejsem jeste pro nic presne rozhodnutej, presne receno, cim vic ctu nejruznejsi diskuze, at uz tady, na gearslutz nebo i jinejch forech, tak jsem cim dal vic zmatenej, a nevim po cem se porozhlidnout. Nechci investovat zadnou horentni sumu,. tak max. 30k za par.
Delam tanecni muziku, takze kvalitni bassy+stredy jsou potreba..
Koukal jsem na stranky mediatechu a lehce nechapu zda ta cena co tam maji je za kus, nebo par. Nasel jsem vic modelu FARu, jeste tady http://www.hi-end.pl/index0.php?id=d3sprz&ia=9 a tam jsou ty ceny jeste o neco lepsi.
Kazdopadne diky za info.
Bud maj v tech cenach bordel, nebo Ecsonovy FARy klesly na polovinu :) Ale spis bych rek, ze prestoze maji nahore napsano ze ceny jsou za par, tak ze tady to bude x2 x7,2 (protoze zloty :)

BS

Příspěvek od BS » 18 led 2007 14:52

matucha píše:no podivej se taky po poslednim "hitu" cim je Focal ;-)
Pekny a taky pekne mastny. :) Kazdopadne pochybuju, ze tady v nasich koncinach budou nekde k dispozici k testovacimu poslechu. skoda....

kexik

Příspěvek od kexik » 18 led 2007 14:59

matucha: ktore modely?
bs: toto je mastne?
http://www.playback.fr/focal-twin6_be-8130.html

matucha

Příspěvek od matucha » 18 led 2007 15:50

Vsechny... 6, 8, 11... prej sou vsechny zajimavy (a prej levny), coz mi uplne teda nepride. Jako vzdy lidi tvrdej, ze to dava naprdel vsemu ostatnimu. Nakolik sou takovy tvrzeni relativni jsme se dozvedeli tady v tomhle threadu. Ale kazdopadne by asi stalo za to je nekdy slyset.

kexik

Příspěvek od kexik » 18 led 2007 15:57

pocul som nejake starsie hifi modely a teda vysky to ma vynikajuce, ten otoceny kovovy vyskac je fajn... tie hifi modely mali strasne zlozite vyhybky a nehrali na beznych (= lacnych) zosilovacoch prave najlepsie v porovnani s konkurenciou, mali dost tupy bas; ale aktivky budu o inom + predsa len vyvoj ide dopredu...

BS

Příspěvek od BS » 18 led 2007 16:02

kexik píše:matucha: ktore modely?
bs: toto je mastne?
http://www.playback.fr/focal-twin6_be-8130.html
No 2.3k Euro je pro mne docela dost. Mirim do trochu nizsi cenovy skupiny. A hlavne naslepo bez testovaciho poslechu bych takovou palku asi nedal...

kexik

Příspěvek od kexik » 18 led 2007 16:10

bs: sorry, ja som sa splietol, myslel som ze chces dat 30k za jednu...

potom je tam este 1x6.5" model za 800 eur, ale to uz bude asi cenove dno...

BS

Příspěvek od BS » 18 led 2007 16:22

kexik píše:bs: sorry, ja som sa splietol, myslel som ze chces dat 30k za jednu...
V poho. Ja vim ze s pozadavkem na bedny 30k za par tady ani nemam votravovat :)
Jenom mne zajimaly ty levny FARy. Jinak polaci na emaily zatim neodpovidaji, takze vysvetleni, zda ty ceny co maji na strankach jsou za kus nebo za par si budem muset pockat..

Ty SOLO6 BE za 795 nevypadaji zle, ale tezko soudit...

Odpovědět