KOMPLETE AUDIO 6 Full Version

Diskuse ohledně nákupů audiotechniky (mám si koupit X nebo Y)
Odpovědět
weissko

KOMPLETE AUDIO 6 Full Version

Příspěvek od weissko »

Ahojte.
Dnes som si objednal tuto zvukovku.

http://www.native-instruments.com

Priatelia v UK a USA mi ju odporučili a aj na youtube som našiel pekne recenzie.

Aké mate skusenosti?

Obrázek

mipex

Re: KOMPLETE AUDIO 6 Full Version

Příspěvek od mipex »

Mám ji 2 roky a bez kazu, ale davej si bacha jaky kabel pro usb pouzivas. Obyc. dela problemy jqk v sumu, tak nekdy v konektovani. Zainvestuj hlavne do kratkeho odruseneho a s feritama na konci. Jinak jede bezva no a latence, no zalezi, pro par stop 7..9 msec pak to zacina praskat jemne. Ale v cubase lze zamrazit nepotrebne stopy.P.

weissko

Příspěvek od weissko »

Ahoj. Dakujem za reakciu. Napišem ti e-mail. Budem rád ak by sme dali o tom reč. PS: používam program PreSonus Studio One 3 Professional. Peckový a velmi intuitívny... Ako vždy držím sa odporúčaní a hlavne recenzí aby som našiel vždy to čo potrebujem.

mipex

Příspěvek od mipex »

OK

IvanB

Příspěvek od IvanB »

Asi pred tromi rokmi som ju kúpil a následne hneď menil za inú (M-Audio). "Instrument" vstup bol neuveriteľne slabý - gitaru direct absolútne nedokázal dostatočne vybudiť.

P.S. A spomínam si, že podobný problém bol vlastne aj s mikrofónom, strašne slabý level aj pri max. vytočení input gainu.

Že by chronická nemoc tejto zvukovky?: https://www.native-instruments.com/foru ... me.176257/

weissko

Příspěvek od weissko »

Ahoj IvanB :

- pozri si dátum príspevkov na tej ich stránke - bolo to vela rokov dozadu... tieto veci sa už dávno opravili.
- dám vediet moje postrehy
- kamaráti to maju a vraj bez problemov... samozrejme dám si pozor aby som mal skvele kable kvalitne.
- dakujem za reakcie priatelia

IvanB

Příspěvek od IvanB »

Tak potom ak je tak, tak OK. Neviem, či sa jeden a ten istý model rokmi inovuje... Samozrejme prajem, nech si s ňou spokojný.

jery
Vybavení

Příspěvek od jery »

Ahoj.
Ja mam tuto zvukovku viac ako 2 roky. Pouzivam ju na Cubase 8,5, Wavelab 8,5 , ProTools 12,5 videoeditor Edius Workgroup 8, a skusal som aj ine programy. Vzdy mi slape bez problemov. Nahraval som cez nu el.gitaru, bass gitaru, dalej dynamickymi mikrofonmi a kondezatormi. Vsetko OK. Jediny problem je pri ProToolse, ked sa menia projekty s roznou sampl.frekvenciu (napr. mam otvreny projekt 44kHz a chcem otvorit 48kHz) vtedy sa nevie prepnut, zrusi otvoreny program. Robi mi to aj pri otvarani Wavelabu. Ale inak som s nou velmi spokojny. Vyhodou je aj samostatne ovladanie hlasitosti monitorov a sluchatok. Je aj dost tazka, co je vyhoda, ked sa dotknem ovladacov, nepohybuje sa mi po celom stole.

weissko

Příspěvek od weissko »

Tomu hovorím review :D dakujem ti za slovo... vyzerá to, že bude teda nakoniec fajn... každý den ju očakávam... bol som ju konzultovat aj tu kde zijem v Kodani v shope kamennom https://www.4sound.dk/ , nestazovali sa... samozrejme najdeš vzdy lepsie... ale v tejto cene a to co ponuka.. boom... myslim ze uspokoji kazdeho kto zacina so studiom a nejde do projektov kde treba fakt dozerat ańa mega cisty kvalitny zvuk... tak ci tak mix master a final zvuk je vzdy pre bezneho poslucháča dostatočný... vela chybiciek sa skrýva pod tou vrstvou zvukov ked ideme zlatou strednou cestou vrámci financí...

mipex

Příspěvek od mipex »

Je dobra, tedy pro mne , ani steinberg CI1 neodchytal problemy dokonce s hardwarem. Urcite pokud Ti staci par vstup , tak neni co resit

Odpovědět