Sluchátka do 25eur. špec. použitie.

Diskuse ohledně nákupů audiotechniky (mám si koupit X nebo Y)
Odpovědět
mereksk

Sluchátka do 25eur. špec. použitie.

Příspěvek od mereksk » 23 črc 2013 08:21

Zdravím. Obraciam sa na vás z radou pri výbere sluchatiek - štuplov .. do uší.

Hľadám sluchátka v cene do 15 až 25 eur ktoré su v tejto cene najpoužiteľnejšie.

Ide mi v prvom rade o dobrý zvuk ( neprebasovanost ale vyrovnanosť v celom frekv. spektre a pod.)
Ďalej odolnosť nakoľko plánujem použitie v práci v náročnom prostredí plnom aerosolov, riedidiel a pod takže nejaké plasty ktoré sú odolnejšie voči riedidlám, acetónom a pod. Momentálne mam buxtony BHP 1300 ULTIMATE http://www.buxton.cz/produkty/bhp-1xxx/ ... 0-ultimate

Ďalšia moja požiadavka je dobre tlmenie zvukov z okolia ale netreba žiaden extrém.. na sluchátka i tak prídu ďalšie chrániče sluchu keďže v práci mame taký hluk že .... no tie buxtony mi v tomto postačovali dostatočne.

Viete poradit ? Ako vidíte hladám dost špecificke sluchatka.

Nepotrebujem žiadne pozlatené jacky ani káble z bezkyslikatou medou a podobne. Vyššia citlivosť meničov je ale pre mňa plusom. Viem že mnou uvedení cenový strop nieje nič moc no v praci mi i tak nevydržia viac ako pol roka takže zničiť sluchátka za 200eur by bola škoda.

johnyy85

Re: Sluchátka do 25eur. špec. použitie.

Příspěvek od johnyy85 » 12 srp 2013 15:39

za tyhle peníze bych zkusil vybrat třeba nějaké Kossy. Výběr kvalitních sluchátek v této cenové relaci není nic moc velký.

Odpovědět