Amorph - Byte Runners

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Amorph
Moderátor

Re: Amorph - Byte Runners

Příspěvek od Amorph » 24 zář 2010 15:55

ja jsem mel v zasobe jeste nazev "Through The 8bit Jungle" A mozna, ze by to k tomu nakonec sedlo lip:)

dendy: ale neboj, nejaka dalsi urcite zas bude moje tradicni melancholicka naladovka;)

delay

Příspěvek od delay » 25 zář 2010 08:13

Amorph píše:ja jsem mel v zasobe jeste nazev "Through The 8bit Jungle" A mozna, ze by to k tomu nakonec sedlo lip:)
Byte Runners je fajn název, ikdyby jsi někdy zaměnil "y" z "i" tak to furt bude OK :), jinak "Through The Jungle" se jmenuje moje starší "skladba" a myslím že je ještě někde v zadu v playlistu na BZ, tak to jen tak na okraj :wink:

charonme

Příspěvek od charonme » 25 zář 2010 11:11

ak mi dovolite tak ked sa mi to jedneho dna podari downloadnut, tak by som to mohol trosilinku upravit a postnut nejaky minutkovy vyrez?

Eye

Příspěvek od Eye » 27 zář 2010 11:21

Amorph píše:Pridal jsem do prvnioho prispevku odkaz ke stazeni.
Děkuju, ale furt to nějak blbne - v IE i Mozzile mi to hází chybu (the page cannot be displayed), tak to zkusím ještě z nějakýho jinýho kompu...
A furt to komprimuju, a furt je to zkreslený....aneb P.P. (žádný "doktor", ale "poučený posluchač")

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 27 zář 2010 11:42

Server bezi, link funguje.

Eye

Příspěvek od Eye » 27 zář 2010 11:54

Aa, pravda, už mi to i hraje - díky :)

Tyjo, tak mne to teda baví dost, líběj se mi ty živý bicí a ty osmibitový zvuky, i je pěkný to "vyvrcholení" na konci...ale souhlasim, že by nebylo špatný tam špounout občas vokál - klidně nějakej jednoduchej, nějak tam slyšim, že by tam mohl nějakej zkreslenej hlas řikat klidně jednu, dvě věty.....ostatně, možná by stačilo vysamplovat nějakej film....hehe, třeba něco z Blade Runnera, aby se to pěkně spojilo....třeba tu "I've seen things you people wouldn't believe." :) No nic, to jen tak moje aktuální demence, jinak se mi to líbí, mám rád takovýhle divočiny :)
A furt to komprimuju, a furt je to zkreslený....aneb P.P. (žádný "doktor", ale "poučený posluchač")

Fractal

Příspěvek od Fractal » 28 zář 2010 13:56

taak.. konecne sem se dostal k tomu si to poslechnout ve studiu 8)

podle me tam mas moc basu, pusobi to zahuhlanym dojmem, vycistil bych to ve spodku ku prospechu stredu a taky trochu priostril vysky

ta melodie a harmonie je krasna, ale dal bych ji jiny zvuk, mozna tak aby pusobila vice jako z vinylu, oldskuul, mozna pouzit jine waveformy, nebo bych posunul nektere lajny o okavu niz?

jestli to melo pripominat 90's tak ty syntakove zvuky jsou v poradku, ale beat je spis progresivnejsi a nepripomina devadesata leta

beat je super, neni uplne tuctovy, coz je supr

popremyslej prorazit dopredu vic snare (hlavne ten akusticky) a trochu u-gatenout kopak

ten distorted drum co tam jede osamocene chvili i pod tema melodiema bych bezpodminecne vytranzientil

do nejake 2he minuty to zni hodne nasrane, vlastne bych tam ani ty melodicke a harmonicke plochy nedaval :shock:

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 29 zář 2010 10:57

Diky vsem za reakce. Fractal - dobry pripominky, zaridil jsem se podle nich;)

Udelal jsem par zmen a se zvukem uz jsem asi v podstate spokojenej. Nakonec jsem tam hodil i hlas z toho Blade Runnera:) Je to zatim neusazeny a premejslim, jestli to tam opravdu sedne, asi by to chtelo minimalne vic naefektovat (mozna nejakej buffer override) a jeste ty repliky trochu lip vybrat a nacasovat, no jeste uvidime. Druha varianta je, ze prekecam manzelku na nejakej zenskej vokal:)

Aktualni mix

W.Cable

Příspěvek od W.Cable » 29 zář 2010 11:04

Mlask, mnam, chutna...
Obrázek

delay

Příspěvek od delay » 29 zář 2010 12:39

Je to super. Líbí se mi ten pevnej natlačenej zvuk, jedna z věcí, kterou neumim a nechapu jak se dělá :)

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 29 zář 2010 13:20

Nooo.. je to super. Pekne spraveny zvuk. NO jednu vyhradu by som mal. Chcelo by to viac spinavsi ten beat - viac dirty, viac "vintage" :-) Na taku divoku vec to moze posobit trocha sterilne. Trosku viac dramatickych zvratov by som si v tej skladbe vedel predstavit. Nakolko to vnimam ako breakbeat, tak mi basa prijde prilis drumandbassova. Moc silna, ako krasna je, o tom potom :-) ale v ramci stylu by som preferoval nieco slabsie, maksie, popripade nie tak hlasnu - vytrcajucu basu. Ale je to len moj nazor * vkus. Idea, napad a prevedenie je fajne. No podla mna, viac sa trafit do tohto stylu je prave o spominanych "bodoch" :)

Eye

Příspěvek od Eye » 29 zář 2010 13:49

Tyjo, tak na to jsem se těšil na tu upravenou verzi, ale zase mi to nehraje, že prej "Error #2032" – asi na to mám nějakou smůlu nebo co....

Odpovědět