Amorph - Chimera

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Amorph
Moderátor

Amorph - Chimera

Příspěvek od Amorph » 05 čer 2006 11:03

Tady je zaklad noveho tracku Chimera
Plochy jsou ze zajimaveho synthu Chimaera od clovicka Majkena (k nalezeni na kvr nebo primo tady http://www.majken.se/vst/index.asp?Page=chimera.asp). Filtr na bicich je Panohrama rovnez od nej. Na masteru je poveseny multiband GVST GMulti.

Co byste rekli ke zvuku?

zajíc zvědavec

Příspěvek od zajíc zvědavec » 05 čer 2006 20:47

Trochu mě bouchl do uší ten nájezd bicích. Jakoby se vynořili z jiného prostoru, ale neviděl bych to jako nějakou vadu na kráse. Pak bych měl ještě výtky k tomu hybridnímu piánu a jeho dynamickým výstřelkám. Občas to trochu řízlo do uší. Možná kompresor nebo tak. Jinak je to ale celkem kvalitka, šlape to. Hlavní motiv (to hybridní piáno) je skvěle vtíravý a i když neni zrovna slyšet tak je jím tak skladba hezky nasáklá.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 05 čer 2006 21:07

aha ja mam tiez jeden track s tymto nazvom :)))
http://raysubject.dendy.sk/index.php?dir=mp3

zvuk ok, celkom prijemny experiment, dobre sa to pocuva a relaxuje pri tom, skoda ze to nieje dlhsie a viac rozvinute...

delay

Příspěvek od delay » 06 čer 2006 07:37

Začátek je pěknej, příjemnej. Takový ty zvuky kolem jsou ale podivný, moc se mi to pak už nelíbilo...

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 06 čer 2006 11:14

dendy: tvoje chimera jede pekne:)

Delay: hm, zvuky kolem? Myslis neco konkretne? Ty filtrovany beaty? Nebo vse krome te pocatecni plochy?

delay

Příspěvek od delay » 06 čer 2006 11:34

Já to právě neumím nazvat, ale některý zvuky jsou pro mě takový zastřenější a některý mě vyloženě neseděj a rušej poslech. Bohužel si to budu moct pustit nejdřív tak zejtra ráno, takže to zkusím znovu a napíču víc...

asymetrix

Příspěvek od asymetrix » 07 čer 2006 09:35

delay: "... takže to zkusím znovu a napíču víc..."
:lol: Tuším, že tvoje podvedomie už svoj názor vyjadrilo :lol:

Amprph: Pekná ukážka. A hlavne vďaka za tip na zaujímavý syn?ák. Podľa popisu som zistil, že je založený v podstate na rovankom princípe ako SUBsynth v ZynAddSubFX-e. Aj niektoré podobné zvuky sa na tom dajú urobi?. Ale tie modulátory okolo ten výsledný zvuk posúvajú do iných dimenzií. Ešte raz vďaka za tip.

delay

Příspěvek od delay » 07 čer 2006 09:56

asymetrix:
:-) SORRY

Amorph:
Tak ty zvuky kolem: Takový to sss...ssss....cccc...ssss je hlavně ze začátku poměrně nekonkrétní, i potom je to takový... mě to připadá jak zmačkanej digital tape. A navíc je to všechno tak nějak zastrčený, jako by ses to bál vytáhnout - trochu bych viděl problém v harmoniích a melodice, protože tam skoro nic není. Já nevim jak to jinak vyjádřit, ale třeba tomu nerozumím...

fagaras chalturscik

me to prijde dobry

Příspěvek od fagaras chalturscik » 07 čer 2006 15:41

... jako zaklad, jak bylo puvodne uvedeno, se mi to zda super: dokazu si k tomu neco predstavit, je to takovy ingot, se kterym se da podle me pracovat. zvukove nevim, ten kopak se mi zda trosku vic podladenej :) ... nevim v cem to delas, ale takovy malilinkaty bordylek jakoby z abletonovyho filter delaye mi tam leze do tonu klaves... ale nechci se v tom hnipat, podle myho skromnyho nazoru to má myšlénku...

Odpovědět