Amorph - Daemonica 2

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 26 srp 2008 11:03

parada !!! skvela atmosfera ! pridavam sa k Jindrix-ovi, mohlo to byt tak 2x take dlhe :)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 26 srp 2008 11:19

Dik!

ok, tady je to cely, ale ten zacatek je zatim dost nedodelanej a zni jeste moc MIDI.

Daemonica244

A pro ty kdo se ptali na knihovnu R.A. tak vcera jsem si s ni trochu hral, tak se s vama o to podelim:)

Ninera a dudacky sbor!

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 26 srp 2008 17:47

pěkný (hodnotim první verzi), do menu se to bude hodit...zvonečky teda obecně moc nemusim, ale výběr nástrojů je tvoje věc, myslim, že celkově se povedl a hezky to k sobě všechno sedí...zní to filmově, hráčům se to bude líbit...

BTW, review na G Tournament u nás vyjde, akorát to šéf odsunul nevim na kdy, ale bude, už mi za něj zaplatil...jen musel upřednostit všelijaké ty E3 výstavy atp...sorry za OT

jinak jsem si říkal, že by mě asi taky bavilo dělat hudbu do her, ale už jsem s pár lidmi jednal a vždycky to dopadlo tak, že mi poslali ukázku z nějaké jiné hry a řekli "chci něco jako tohle" - s tím můžou jít někam, hudbu na způsob "něco jako tohle" dělat fakt nechci...holt dokud nebudu mít jméno jako třeba Vangelis, lidi mi to budou říkat, ale Vangelisovi by si to nikdo říct netroufnul, byli by rádi, že můžou na krabici hry napsat "Music by Vangelis" ať už by jim vyplodil cokoliv...

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 26 srp 2008 18:52

Jindy2 píše:
jinak jsem si říkal, že by mě asi taky bavilo dělat hudbu do her, ale už jsem s pár lidmi jednal a vždycky to dopadlo tak, že mi poslali ukázku z nějaké jiné hry a řekli "chci něco jako tohle" - s tím můžou jít někam, hudbu na způsob "něco jako tohle" dělat fakt nechci...holt dokud nebudu mít jméno jako třeba Vangelis, lidi mi to budou říkat, ale Vangelisovi by si to nikdo říct netroufnul, byli by rádi, že můžou na krabici hry napsat "Music by Vangelis" ať už by jim vyplodil cokoliv...
takhle to funguje, kdykoliv nedelas vec ciste pro sebe. ono je to dobry, naucit se kopirovat rutiny, z toho se pak da vychazet. teda taky muzes mit tak vyraznej rukopis a bejt tak proflaklej, ze te budou zvat, abys replikoval sam sebe. ale rukopisu zase dosahnes nejakou neotrelou kombinaci rutin.. si nevyberes :]

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 26 srp 2008 18:57

Brooklyn: když jsem zkoušel něco kopírovat (naposledy Evanescence), tak mi to šlo, znělo to podobně jako originál (stejná tónina, stejná stupnice, trochu stejné i jiné noty, přeházené), ale s mým rukopisem...to se potom těm lidem většinou líbilo, ale mě to takhle moc nebavilo...proč nedefinovat vlastní styly? kdo to bude za nás dělat? když takhle budete furt všichni kopírovat rutiny a tenhle bude hrát jenom house, tenhle jenom trance, tenhle jenom reggae, tenhle filmovou hudbu, tak kde se ty nové styly vezmou...asi vzniknou evolucí jeden ze druhého, jak to často bylo...

jo, pokud budu moct, nebudu se živit kopírováním někoho (ani hudbou pro peníze), jedině kdybych byl tak profláklej, jak píšeš, že by chtěli, abych kopíroval sám sebe...
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 26 srp 2008 19:03, celkem upraveno 1 x.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 26 srp 2008 18:59

Brooklyn / juanita juarez píše:
Jindy2 píše:
jinak jsem si %u159íkal, %u17ee by m%u11b asi taky bavilo d%u11blat hudbu do her, ale u%u17e jsem s pár lidmi jednal a v%u17edycky to dopadlo tak, %u17ee mi poslali ukázku z n%u11bjaké jiné hry a %u159ekli "chci n%u11bco jako tohle" - s tím m%u16f%u17eou jít n%u11bkam, hudbu na zp%u16fsob "n%u11bco jako tohle" d%u11blat fakt nechci...holt dokud nebudu mít jméno jako t%u159eba Vangelis, lidi mi to budou %u159íkat, ale Vangelisovi by si to nikdo %u159íct netroufnul, byli by rádi, %u17ee m%u16f%u17eou na krabici hry napsat "Music by Vangelis" a%u165 u%u17e by jim vyplodil cokoliv...
takhle to funguje, kdykoliv nedelas vec ciste pro sebe. ono je to dobry, naucit se kopirovat rutiny, z toho se pak da vychazet. teda taky muzes mit tak vyraznej rukopis a bejt tak proflaklej, ze te budou zvat, abys replikoval sam sebe. ale rukopisu zase dosahnes nejakou neotrelou kombinaci rutin.. si nevyberes :]
BTW i spickovym filmovym skladatelum casto rikaji "chci aby to znelo takhle a takhle, trochu jako tohle, za 14 dni chci hotovou nahravku" ;) A kdyz milej Goldsmith, Elfman nebo Morricone neposlechli, tak se jim klidne mohlo stat, ze si studio v pulce skladani najalo nekoho jinyho. Tak to holt funguje, ani velky jmeno to nic nezarucuje, kdyz delas pro nekoho.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 26 srp 2008 19:12

Kermitak: njn, skoda, me se to stejne nelibi...chapu ale, ze filmari chtej film stylizovat do nejake podoby a tak pocitaji i s druhem hudby co nekde slyseli, neco jako tohle, tamto, trochu jako tadyto :) ...
nejlip se ta hudba dela k hotovejm scenam (a snad minimalne ve filmu se tak dela vzdy), ale par joudu uz po me chtelo soundtrack, kdyz ani nemeli vizi, co vlastne budou delat za hru...kdyz se behem mesice stane z fantasy postapokalypticke sci-fi a nakonec se na to cele vykaslou, je pak "radost" jim neco delat dopredu ;) bacha na debutujici studia, ktery ani nemaj jeste vydavatele ani zkusenosti...

sorry Amorphe za OT, nejak me tohle tema zaujalo :)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 26 srp 2008 19:13

Jindy2 píše: nejlip se ta hudba dela k hotovejm scenam (a snad minimalne ve filmu se tak dela vzdy)
E-e, chudaci skladatele dostavaj bezne behem skladani a nekdy i nahravani novy sestrihy filmu, to musi bejt radost :)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 26 srp 2008 20:11

Jindy: muzes poslat ukazku ty evanescence?
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 26 srp 2008 20:51

Cyril: no, tezko, je to jen nekolik vterin zatim, nemam to vyrenderovany a ani ted nemam nainstalovany smycce, ktery tam maj bejt...ale az toho bude vic, asi se to tu na ezone objevi, mozna uz hotove s vokalem, ono to nespecha, mam na to dost casu...je to podle My Immortal, ale nevim, me se ten song moc nelibi abych pravdu rekl, hlavne ta vokalni linka, kterou neudelam lepsi, ani kdybych to umel, protoze "nase" zpevacka neumi cist noty ;)

EDIT: no dostal jsem diky tobe chut na tom zase pracovat, diky Cyrile :)

Odpovědět