AXXE - Devotion (AXXE RMX)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
sparX

AXXE - Devotion (AXXE RMX)

Příspěvek od sparX » 13 lis 2009 16:30

HOJ, jeden remixek vlastního songu...

MYSPACE

komentáře vítany :)

tomy45

Re: AXXE - Devotion (AXXE RMX)

Příspěvek od tomy45 » 15 lis 2009 21:36

Coece... neni to spatne, povedal by som 90% :) , ale podla mna ... aranzma sa mi zdaju byt az prilis "zchaosene". Neviem ci je to ten pripad co sa stava i mne, a to, zrealizovat svoj napad, predstavu na 100%

sparX

Příspěvek od sparX » 15 lis 2009 22:26

... to bude asi tím, že můj mozek chápe "dost" jako "málo" :D a pak to tak dopadne... příště to asi keep it simple :D

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 16 lis 2009 01:45

skoda , chcel som to cele vypocut a napisat ked uz ti tu takto nikto nepisal :) ale nejde mi to prehrat z myspacu poriadne, odkedy mam tento mobilny internet tak myspace player nejak blbne.. co tak dat niekde priamo link na mp3 ?

prehralo mi len prvych 20 sekund - tam mam vyhradu trosku k tomu arpeggiu co ide hned od zaciaku, pride mi ze je tak nejak cudne posunute, ako by mimo 16th not su niektore tony posunute ?? daval si tam nejaku groove kvantizaciu alebo si to len tak zahral od ruky a uz neopravoval ??

sparX

Příspěvek od sparX » 16 lis 2009 09:58

Děkuju za komentář :wink:
ano ARP na začátku je swingnutej, přišlo mi to tak zajímavější 8) :)
http://rapidshare.com/files/307730628/A ... _.mp3.html

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 16 lis 2009 10:21

no vypocul som .. ta melodia od 4:43 je divna, pride mi trosku chaoticka, a dvojnasobne ta od 5:07 ... kopak je imho moc nahlas a chyba mi tam nejaka slusna basa - zrejme to co malo byt basa by malo byt o oktavu nizsie, alebo tomu syntku pridat este nejaky suboscilator, podla mna lebo takto nebasuje ale vobec vobec vobec .. a to na zaciatku swinguje imho prilis, tam by som ubral.. a zaujimave - to tam vobec nemas ziadne perkusie, snare, vysky nic ? alebo su tak potichu ze ich nepocujem? takto mi to robi zvlastny pocit ze si to renderoval a vypol tie kanaly :)

tolko kritika, teraz co ma zaujalo - ten vokal je fajn, a ta melodia od 1:10 a 3:00 sa mi tiez paci, skoda ze az pride beat zmizne - mala tam ostat a pripadne este sa nejaky dalsi doplnkovy synth k nej mal pridat ako gradacia ..

este by som rad pocul original ked toto je remix, mozes aj ten pacnut link priamo ?

sparX

Příspěvek od sparX » 16 lis 2009 11:00

díky :wink:
- melodie 4:43, 5:07... nejspíš ano, poněkud jsem to předimenzoval :D
- basa... oni se tam mlátí dvě linky co basu suplujou, u mě to zní průměrně fajn, ale to bude spíš bednama
- perkuse... jsou tam, ale jsou zdevastovaný efektama, zní to tam jako nějakej stroj :D a ne jako perkuse
- málo melodie... kreativita je prevít,ta rozbila písničku :lol:
- original raději ne e :wink:

jsem rád, díky :wink:
... tohle mě vždycky překvapí... je to jak cesta, člověk někam jde (dělá song) a jde a zajde tak daleko, že to je v p... :lol:

TheMachi

Příspěvek od TheMachi » 19 lis 2009 23:28

Jo to je presne ono :D furt zkousim zkousim ... zni to dobre ale furt chcu s necim kroutit a zkouset a pridavat a vubec az nakonec to je uplne jinde nez sem chtel a furt dokola :D a nejde se zastavit :D .... znam znam :P

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 20 lis 2009 08:58

to nas trapi asi mnohych :) to je ten vecny rozpor, spravit to presne podla sablony v danom zanri, alebo to spravit podla seba aj ked to bude nieco uplne ine a najde si to vyrazne menej posluchacov ktorych to zaujme :)

Odpovědět