BFLMPSVZ

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 23 říj 2007 14:57

S_Bühler píše:
Acid Punk píše:Tak jsem si dneska znova poslech svuj track ze soboty, a zni desne... :)
holt ten kopec srandy z tvorby se do toho dostat nepodarilo ale co uz.. aspon ze ta pasaz v 0:55 zni pekne :)
no tak to já taky mám někdy takovou euforii když dělá m nějaký track a nakonec výsledek za moc nestojí :lol: to nejsi sám :lol:
Jo, ale ja to myslel v tom smyslu, ze to tam priste nahraju, pouceni :)

holodroid

Příspěvek od holodroid » 23 říj 2007 16:20

taky trpím tímto sindromem...

holodroid

Příspěvek od holodroid » 24 říj 2007 18:22

tak jsem teda krapet pokročil zaexperimentoval jsem trochu s houslema kdyžtak mě ukamenujte jsem na to připravený :) chybí tam nějáká hluboká basa no a nebuďe až tak detailisti je to ve stádiu vývoje :)

http://www.sendspace.com/file/3wkkgn

S_Bühler

Příspěvek od S_Bühler » 24 říj 2007 20:13

holodroid píše:tak jsem teda krapet pokročil zaexperimentoval jsem trochu s houslema kdyžtak mě ukamenujte jsem na to připravený :) chybí tam nějáká hluboká basa no a nebuďe až tak detailisti je to ve stádiu vývoje :)

jak si řekl je to ve stádiu vývoje :wink: ale je to už celkem hodně dobrý, ten nápad s houslema se mi hodně líbí :oops: jenom trochu vylepšit jejich zvuk.
co se týče těch synťáku co jsou na basu ty se mě moc nelíbí - působí na mě trošku rušivě... ale když se na to podívám z druhé stránky tak toto už se blíží hudbě kterou já hodně poslouchám takže se mi to líbí docela dooost 8)

holodroid

Příspěvek od holodroid » 24 říj 2007 20:31

díky za komentář :) potěšil si mě :) no s vylepšením zvuku těch houslí toho asi moc neudělám příjdou ti málo hutný nebo v jakém smyslu se ti nepozdávají zkusím polaborovat ještě trochu stím vstéčkem ale nevim nevim... s tou basou jsem pořád na vážkách si už druhý člověk co mi oznámil že mu tam nesedí pokud máš na mysli tu co hraje v první části ? ono jich je tam totiž víc :) ta druhá je ale taková míň nápadná v té druhé části...no a ještě je tam 3tí co dokresluje ten kopák...mě osobně ale nepříjde špatná (myslím tu první) třeba se vyjádří ještě někdo :)

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 24 říj 2007 20:33

Kde tu počestný muž jako já sežene materiály na remix? :D

holodroid

Příspěvek od holodroid » 24 říj 2007 20:37

:) tak to já nejsem oprávněný musíš oslovit acid punka ten ti poskytne ten hlavní sinth a tu basu pokud budeš chtít popřípadě ještě ten vokál ale byl z toho takový smutný když mi to dával halvně ten klavíro harmonikovej sinth je prej pracně vypiplanej ale myslím si že pochodíš :) sem zvědav co vymyslíš :)

S_Bühler

Příspěvek od S_Bühler » 24 říj 2007 21:07

holodroid píše:díky za komentář :) potěšil si mě :) no s vylepšením zvuku těch houslí toho asi moc neudělám příjdou ti málo hutný nebo v jakém smyslu se ti nepozdávají zkusím polaborovat ještě trochu stím vstéčkem ale nevim nevim... s tou basou jsem pořád na vážkách si už druhý člověk co mi oznámil že mu tam nesedí pokud máš na mysli tu co hraje v první části ? ono jich je tam totiž víc :) ta druhá je ale taková míň nápadná v té druhé části...no a ještě je tam 3tí co dokresluje ten kopák...mě osobně ale nepříjde špatná (myslím tu první) třeba se vyjádří ještě někdo :)
ty housle jsem myslel jenom zvýraznit, nebo třeba něčím ještě podkreslit...nevím :lol: jako jsou v pohodě, i ta melody co hrají :) ale hodit k tomu ještě něco co by umocnilo jejich význam... ale chápu lehce se mi to mluví 8) ohledně té basy... přemýšlel si o tom vyhodit tu původní basu co máš od acida? tu basu co nekopíruje po osminkách kopák?? mě se zdá že v té první části působí strašně jako rušivý element...

BTW: taky bych se rád už konečně do něčeho nového pustil, ale myslím že si raděj počkám na nové PC :mrgreen: :mrgreen: :D :lol: :wink: 8)

holodroid

Příspěvek od holodroid » 24 říj 2007 21:36

jo jo chápu navíc ta melodie je značně jednoduchá já se jí pokusím trochu rozvést a něco s tím vykutit.co se basy týče přemýšel a uvidíme ale opravdu těžko se mi bude hledat něco čím ji nahradím.věřím že na takovém PC to musí být strašlivé utrpení to je fakt tak akorát na to nahrát tam ty windle a tím sončit ještě word a winamp a hotovka... Já tady mám 2 jádrovýho intela giga ramek a taky tomá chvilama co dělat když tam mám nějáký náročnější Vstčko...

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 24 říj 2007 21:37

holodroid píše:tak jsem teda krapet pokročil zaexperimentoval jsem trochu s houslema kdyžtak mě ukamenujte jsem na to připravený :) chybí tam nějáká hluboká basa no a nebuďe až tak detailisti je to ve stádiu vývoje :)

Chacha hned me to rozesmalo! :)
Jo ta chrchlava HC tekno basa je desna, ty smycce super! takove ozivujici! :D

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 24 říj 2007 21:51

Mimochodem ten track je zajimava kriplovina, uz mi zase jeden v nekonecne smycce ve winampu a uplne jsem na nej zapomel, vyborne se pri nem premysli, relax uvolneni prijemny nateseny pocit, tak bych charakterizoval to co nam holodroid v 6:22 pm vytvoril, dikecccc!!! :D

holodroid

Příspěvek od holodroid » 24 říj 2007 22:44

ono má to být veselé :) sem rád že se líbí no já se pokusím udělat něco co bude míň chrchlat mám tady jakýsi soft jmenuje se to antares tube a naprosto butálně to przní zvuky a myslím že něčeho vhodnýho bych tím snad mohl dosáhnout :)

Odpovědět