biscuit - easy groove

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
biscuit

biscuit - easy groove

Příspěvek od biscuit » 01 led 2007 23:08

http://www5.spread-it.com/dl.php?id=5cb ... cc619d52c6

budu moc rad za nazory na cokoliv ohledne tohohle tracku. DIKY vsem :)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 01 led 2007 23:14

Nejak mi to nejde stahnout... :(
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 02 led 2007 00:12

musi se kliknout na napis "click here to download"

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 02 led 2007 13:50

Zacatek super, moc prijemnej housik. Az do 2:30 nemam co vytkout, ale ten syntak co se prida ve stereu z toho hrozne trci a nepoji se se zbytkem. Na druhy poslech myslim, ze by basa mohla vic basovat. Melodie, kterou po 4:05 hraje nejaky FM zvonek mi prijde trochu nasilna. Pak uz to zacne byt spis nuda.

dano

Příspěvek od dano » 02 led 2007 14:24

velmi prijemna vecicka, prijemne sa to pocuva aj pri praci. a tie zvonky by som tam tiez moc nedaval... alebo ich nejako brutalne zamaskoval a dal dozadu, aby robili len atmosferu, nie prilis konkretnu

biscuit

Příspěvek od biscuit » 02 led 2007 14:25

amorph: jo tusim, ze by basa mohla vic tlacit... nemel jsem vcera moc cerstvy usi - spis se divim, ze jsem jeste byl schopnej..
jak nasilna melodie? :)
syntak trci jako barvou?
jinak teda ta nuda ke konci uz je spis pro snadnost mixu dalsiho tracku, obligatne.. jinak teda sem prekvapenej, ze ten zacatek "nenudi" :)

dano: :)

diky za nazor

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 02 led 2007 14:36

biscuit: nasilna, jakoze se mi neposloucha moc dobre. Nevim jak to presne popsat, mozna jakoby tam bylo naschval pridanych par rytmickych nepravidelnosti, aby to tu melodii jako pozdvihlo a zamaskovalo, ze v zakladu nema moc grady. Asi bych ji tam vubec nedaval, nebo aspon hodne zatahnul, jak pise dano.

dano

Příspěvek od dano » 02 led 2007 14:37

biscuit nemas za co:) som si povedal ze ta uz povzbudim ked tu 24 hodin denne mastis ten tetris, co je urcite o drzku, aj ked ako pozeram, ide ti to paradne. v ktorom si leveli? sorry za OT, uz drzim drzku.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 02 led 2007 16:20

prijemna vec... basa pride trosku necakane, chcelo to nejaky vyrazny prechod nebol som na nu pripraveny a trosku ma zaskocila.. tiez mi vzdy na zaciatku patternu moc huci/rezonuje (na truthoch 2030A), neviem ci to zrovna chyta nejaku rezonancnu frekvenciu reparku alebo co :) na sluchatkach je to ok le aj tak by som ju asi trosku stisil.. inak sa mi to paci, mam rad taku "dreamy" atmosferu ... btw. zaciatok nema preco nudit, sak sa tam furt nieco deje .. prijemny oddychovy track :)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 02 led 2007 20:53

dendy: prvni nota basy je h (uz pouzivam vic b, jsem zmanipulovanej zapadnim nazvoslovim :)). me doma nejvic rezonuje a, takze je ta rezonance na h u tebe dost pravdepodobna...
jinak teda moc dekuju.

jinak doufam, ze to nezni sterilne virusacky :) i presto ze skoro vsechno hraje virus. ja si myslim ze to je o tom jak se danej syntak pouziva. klido muzete vyvracet, nebo potvrdit ;)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 03 led 2007 14:37

biscuit píše: jinak doufam, ze to nezni sterilne virusacky :) i presto ze skoro vsechno hraje virus. ja si myslim ze to je o tom jak se danej syntak pouziva. klido muzete vyvracet, nebo potvrdit ;)
neznie to sterilne, virus neznie sterilne, maloktory synth ma tak siroke spektrum rozdielnych zvukov finta je len v tom ze s nim treba vediet poriadne robit a nie len prechadzat presety ktore su vsetky ladene na jedno kopyto ;-)

btw. z odstupom casu sa mi ten tvoj track paci este viac ako pri prvom pocuti :)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 03 led 2007 16:27

dekuju...

DJDave

Příspěvek od DJDave » 03 led 2007 19:24

Souhlas

Peknej housovej track, jenom to FM cinkatko se mi moc nelibi.....
....:::: DJ Dave ::::....

MONOSKOP

CO ČLOVĚK TO NÁZOR..

Příspěvek od MONOSKOP » 12 led 2007 13:20

Mě se to líbí..
v některých momentech mi ta skladba přijde malinko sekaná ..
..ve smyslu plynutí průběhu.. jako trošku neshoda v rytmu některých nástrojů ,respektive, jako by byl některý rytmický nástroj nasamplovaný s malinkým odstupem... taky mi z toho mixu leze při tom rozjezdu v poslední třetině ven jakože smyčka s percusama v pozadí nebo jestli ne smyčka tak pořád stejný patern na percusích akorát jsi ho střídavě načasoval /usekal/ ... to mi prostěv kompletu mixu pripadlozbytečně malinko laciný...
basa :-) překvapí naopak velice příjemně :lol:
Synthy se mi jeví velice příjemně. Možná jen melodie jsou opravdu trošku nudnější .. prostě často používané a tedy trochu ohrané.
Celkovou zvukovou kompozici nemůžu posoudit, jelikož to neposlouchám na moc kvalitním aparátu, ale zdá se mi to dobrý... ještě bych možná zkusil používat nějaké další a originálnější efekty než jen ten flanger porát :-)))
Ale jinak se to fakt moc pěkně poslouchá a nejsem si jistej, jestli ych to zrovna já udělal líp ...
...zdravím všechny a velebím můzy...

Sonority

Příspěvek od Sonority » 12 led 2007 16:28

Hudebně se mi to jeví naprosto prázdné. Nějaké nezajímavé melodie beze smyslu postupují časem aniž by nesly jedinou informaci. Pár stupidních akordů a oposlouchaných zvuků bez jakéhokoliv progresivního prvku. Žádnej zlom, žádnej vývoj, předvídatelné postupy a nástupy jedn. nástrojů. Bez tvůrčího přístupu. A takových skladeb jsou navíc přece už miliony. Proč k nim přidávat tohle?

Odpovědět