bodyia - dbg02

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
kexik

Příspěvek od kexik » 27 úno 2007 18:01

ja pankac nie som a tiez sa mi to nepaci... ja osemdesiatky mentalne preskakujem, z elektroniky toho obdobia neznesiem vobec nic, snad kraftwerkov. ale netreba to brat ako kritiku, to je ciste osobna vec.

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 27 úno 2007 18:15

Každopádně to vzbuzuje respekt. Nezní to lacině a je za tím cítit dost práce :wink:

Merlin

Příspěvek od Merlin » 27 úno 2007 18:47

Ahoj Bohdane, tak tentokrat me to nijak zvlast neoslovilo - narozdil od tveho predesleho tracku, kde jsem slintal takrikajic o Juno-106 ;-). Neni to spatny, ale pusobi to na me neslane nemastne. Co me tam vylozene rusi, je obzvlaste na zacatku patrny layerovy staccatovy basovy zvuk se zavirajici se obalkou dost odspoda orezany highpassem - pusobi na me na prvni poslech jako jakesi divne zkreslene rozmazani toho hutneho rytmickeho basu. No ale nejvic bych uvital, kdybys dal konecne dokupy neco poradne brutalne depresivniho v moll - tech duru uz bolo dost ;-) :-D.
...so many knobs, so little time... (autor neznamy)

kexik

Příspěvek od kexik » 27 úno 2007 19:45

Pavel Vantuch píše:Každopádně to vzbuzuje respekt. Nezní to lacině a je za tím cítit dost práce :wink:
to kazdopadne... rozhodne je citit ze to clovek robi s jasnym umyslom a vie uplne presne ako na to

Tudy

Příspěvek od Tudy » 27 úno 2007 19:57

Merlin píše:narozdil od tveho predesleho tracku, kde jsem slintal...
No vidíš, já to mám přesně obráceně :)
Merlin píše:No ale nejvic bych uvital, kdybys dal konecne dokupy neco poradne brutalne depresivniho v moll - tech duru uz bolo dost ;-) :-D.
Přesně tak. Já vím, Bohdane, že veselé melodie jsi prostě Ty a pro mě už je to i takový Tvůj poznávací znak. Ale nejen tenhle kousek mě přesvědčuje, že umíš udělat pořádně napjatou atmosféru a byla by škoda toho nevyužít.
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

Odpovědět