Brooklyn (rmx)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
TommyB

Brooklyn (rmx)

Příspěvek od TommyB » 03 bře 2009 22:48

Zdravim, posielam novy track na zhodnotenie ...

web.mac.com/whitetape/bollo/Brooklyn(Bollo_RMXpreview).mp3

dakujem popred za vsetky komentare.
Naposledy upravil(a) TommyB dne 06 bře 2009 14:46, celkem upraveno 3 x.

Brenda Walsh

Příspěvek od Brenda Walsh » 04 bře 2009 09:13

......we´re sorry but we can't find the iWeb page you've requested

TommyB

Příspěvek od TommyB » 04 bře 2009 22:59

no zle mi tu oznacilo odkaz ... treba to cele to cele skopirovat a vlozit do prehliadavaca ...
s polu s priponou ".mp3" ;) ...

sorry ... uz to nemozem prepisovat, lebo som to nalinkoval aj inde ...

delay

Příspěvek od delay » 05 bře 2009 10:49

Zvukově je to podle mě uplně OK. Pěkný, vyvážený. Co mi ale vadí jsou ty vokální short samply, nějak mi to nesedí, hrozná umělotina. Místo toho bych tam raději slyšel nějakou piano/synth/bells melodii, která by to hodila malinko k ambientu, zvláště tam, kde ten vokál nemá žádné zdělení a působní jaksi jako rytmickej hit sample. Jinak povedená věc.

TommyB

Příspěvek od TommyB » 06 bře 2009 14:38

delay píše:Zvukově je to podle mě uplně OK. Pěkný, vyvážený. Co mi ale vadí jsou ty vokální short samply, nějak mi to nesedí, hrozná umělotina. Místo toho bych tam raději slyšel nějakou piano/synth/bells melodii, která by to hodila malinko k ambientu, zvláště tam, kde ten vokál nemá žádné zdělení a působní jaksi jako rytmickej hit sample. Jinak povedená věc.
... no ono to tam aj tak ma byt myslene, aby to tak nejak rytmicky vyplnalo. Tie vocal cut sample boli sucastou parts ktore mi poslali na remix. Je to tak aj v originali. Takze uz ma napadlo ze pokial by z toho nahodou nic nebolo tak by som to asi vyhodil a dorobil ako vlastny track, dal tam nejaky synth namiesto toho alebo tak. :)

Odpovědět