
C9000 - tonite
C9000 - tonite
Ahoj, jedna taková krátká písnička, nahraná jedné horké letní noci. Při měsíčku
Nemásterováno, mix na sluchatkách, snad to bude hrát.

Re: C9000 - tonite
Posloucháno jedné letní noci při měsíčku
. Fajn..
. Zajímavé, inspirující, takové až floydovské (Wrightovské, abych to upřesnil). Potěšilo. Dík..


Re: C9000 - tonite


Re: C9000 - tonite
Spojitost s PF bych bral jako pozitivum, podle mě lidem naskakuje tohle:
čas 14:57
a ještě si poslechni první song z toho alba, jestli tě to zajímá.
a ještě si poslechni první song z toho alba, jestli tě to zajímá.
Re: C9000 - tonite
Pro me jedna z nejlepsich veci od tebe. Zacatek uplne super, ale po tom brejku v 1:15 bych cekal, ze se to rozjede do nejakyho najazzlyho triphopu nejlepe s vokalem bud od Diany Krall nebo na druhou stranu treba Berryho Adamsona;)
-
- Příspěvky: 546
- Registrován: 03 lis 2011 21:13
Re: C9000 - tonite
Kdybych ti do toho mohl mluvit
Hudba samotná dost v pohodě, ale zvukově je to placka. Myslím si že takováhle muzika musí mít prostor, hloubku...mám na mysli stereo a nějakej "předozadní" rozměr. Například dozvuk toho piana 1:12 - 1:15 by se měl táhnout dozadu, doztracena... a on se jen tak rozplácne do stran. Ale ber mně s rezervou, já nic světobornýho do kupy ještě nedal 


Re: C9000 - tonite
ja sem spokojen. diky
Re: C9000 - tonite
To Amorph : díky potešil jsi 
To Delay + longsleeper : Tonite, ke takovej slangovej výraz pro Tonight
Amící to občas používaj. Vymíchaný to není, ale až bude čas sednu si k tomu. S tím prostorem sem si moc nepohrál to máš pravdu, placka to je,:) ted jsem si to poslech s odstupem času a je to fakt nedomíchaný, ono na těch klavírech je dost spring reverbu ,což se na tenhle typ nástroje moc nehodí, zkusim na to nějaký plate/room věci. Ještě to zkusim "vylepšit" díkes.

To Delay + longsleeper : Tonite, ke takovej slangovej výraz pro Tonight

Re: C9000 - tonite
c9000 ten spring reverb tomu dava spravnou patinu, ten pryc nedavej. To jak je na tom klaviru pro efekt se mi prave libi:)
Re: C9000 - tonite
Zaujimavy pocin, skoro typicke pre teba
track na "special occasion" very good. Ale hra to akoby som mix robil ja 


Re: C9000 - tonite
Tomy : to se mi líbí
Ten mix je fakt placka ještě k tomu sednu, možná protáhnu dějovou linku.
