CemeteryFunk a Dj Midoleyd-Funky medicine

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
303

CemeteryFunk a Dj Midoleyd-Funky medicine

Příspěvek od 303 » 30 dub 2018 14:29

Ahoj...dodělávám teď takovou funky věc..rad bych nějakej background ke zvuku ...mix jsem vyladil ke svej spokojenosti..rešim ted muj hoby master..popravdě už nevím kde ubrat nebo přidat aby to nebylo moc nebo aby to hralo prostě lip...nechtěl jsem to uplně hulit jako se teď děla...takže je to asi ochlup min než současný věcy.Snad to bude fungovat ten link..mě ten soundcloud nijak zlobí dnes.
Dík

Roman

andels

Re: CemeteryFunk a Dj Midoleyd-Funky medicine

Příspěvek od andels » 04 kvě 2018 10:21

Je to dost v pohodě už samo o sobě.

303

Příspěvek od 303 » 08 kvě 2018 16:08

Jasan...dik za reakci andels.

Stan

Příspěvek od Stan » 08 kvě 2018 20:35

Podle me je mix v pohode. Jediny s cim jsem mel problem bylo kytarovy solo ktery bylo z meho pohledu v urcitych pasazich mimo rytmus (ci spise zahrane amatersky bez dynamiky a v rychle pasazi ne zcela plynule) , ale nevim jestli to byl zamer. Navic mi nesedla barva kytary, to vsak mohlo byt ovlivneno prave jejim prednesem. To je ale ciste muj osobni nazor z prvniho poslechu.

EDIT: druhy poslech : kytarove vyhravky v prvni puli jsou natvrdo ve stredu oproti zvuku (zcela vlevo) kteremu kytara odpovida. IMHO by mela byt kytara v teto casti hozena alespon trochu doprava aby komunikace nastroju (otazka - odpoved) davala smysl. Pri doposlechu (pro prvni vetu EDITU jsem preusil druhy poslech) jsem se zameril na pravy kanal a tam ti v podstate nic nehraje. Veskere deni ve skladbe je zamereno na stred a levy kanal. Mozna by stalo za zvazeni se na to podivat. Opet je to ciste muj osobni nazor z druheho (vice zamereneho) poslechu.

303

Příspěvek od 303 » 09 kvě 2018 15:50

Stan : Díky... přínosná odpověd pro mě.Jinak máš pravdu... v tej kejtře nakonci je na jednom místě blbej tajming...vím o tom..ale kytarista by to prej už líp nezahrál,tak jsme se spokojili kompromisně s toudle verzí. On to řikal :-D, že až to usliší nakej kytarista , že to asi nebude ok .Nastroj měl dobrej,myslim že má nejakýho orig fendra,ale jelo to prez Amplitube..doladil jsem tam jen nakej preset co se mu libil...zkusím na to mrknout a doladit i tu pravou stranu.Nahrávám prez vintage mix Teac 3 pač toho mám hodně , kterej posilam do zvukovky...vypada to že jsem měl jednu stranu víc vybuzenou asi na kartě ,což muže bejt taky částečně příčina tý celkový nerovnoměrnosti L-R.Zkusím upravit co pujde až bude čas...pak uplouadnu.

Díky
Roman

Odpovědět