dendy - cpu overload

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
dendy
Vybavení

dendy - cpu overload

Příspěvek od dendy » 27 pro 2005 23:02

mala ukazka, ktovie ci vobec to niekedy dokoncim lebo procesor je na 100 percentach :(( ... dik za nazory a postrehy, kazda konstruktivna kritika ma posuva dalej...

http://www.dendy.sk/cpu_overload.mp3

bassline

track

Příspěvek od bassline » 28 pro 2005 02:21

No super, fajne synthy mnam :P ...dobra praca ...ja mam ale pocit ze kick+bass su velmi zvyraznene - hlasitostou myslim...dost dominuju oproti zbytku nastrojov...a opat ta tvoja klasicka hola basa, minule som ti ju v nejakom tracku vycital, ale tentokrat mas stastie, tentokrat ta basa uz do treku pekne pasuje :P

Hawkens

Příspěvek od Hawkens » 28 pro 2005 07:50

Dendy chutny tracne, supa dupa ... k tomu overloadu, mal by si sa fakt poobzerat po nejakom HW, trebars virusy dnes idu FAKT lacno a uz len s takym beckom alebo ceckom by si takyto track urobil s prstom v nose bez jedineho zakolisania CPU, mozno ze by si popri tom aj nejaky Tetris mohol hrat ...

dano

Příspěvek od dano » 28 pro 2005 09:31

dendy tato tvoja pecka ma potesila takmer rovnako ako dnesna snehova nadielka a to uz je co povedat... aj napriek tomu ze (ako si mi sam povedal) je toto pre mna hudba "tuc-tuc" :lol: je uplne super, ze v tejto skladbe nemas ziadne trapne melodicke linky

Neural_I

Příspěvek od Neural_I » 28 pro 2005 09:52

dendy: covece tobe by stacil masterkejbord s jednou klavesou :wink:
jinak jestli tahle vymazlena a prokombinovana aranz ti schazuje CPU tak co pak bude chudak CPU delat az nekdy treba pouzijes vic tonu ? 8)
ber to jako ftip prosim te

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 28 pro 2005 11:46

neural: f phode :) ja viem ze aranze su dost jednoduche ale ver tomu ze oproti tomu co sa v sucasnom psy povazuje za standart je to este az prilis melodicke:)) to je prave moj problem, som niekde na pol ceste medzi oldskool goa a newstyle psy - ani ryba ani rak, potom to v ziadnom labele neakceptuju :) ale kaslem na to, proste to robim podla seba a hotovo :) - k tym nestihackam, to nieje o pocte tonov - vsetky tie zvuky co tam pocujes su realtime generovacky, NIC tam nieje sampel (no vlastne kopak hej - ten je vyrobeny v soundforge z cisteho sinusu pitch obalkou :))

hawkens: ja viem, len 20k za virus mi draha neodsuhlasi... ;) este komp si ako tak obhajim ze ho potreujem aj na robotu :) .. a ideme teraz do svadby (130k) a hlavne sme zobrali hypoteku na byt (2.2M) takze uz najblizsich 30 rokov asi ani ziadny HW nekupim ;)

dano: dik:)

bassline: je to mozne, ono teraz som mimo domova a zatial som to ladil len na mojich skromnych AKG-44 sluchatkach :) takze zvukovo najma v basoch tam mozu byt nedostatky, na repro som to este ani vobec nepocul a je to holy mixdown, ziadny mastering...

Hawkens

Příspěvek od Hawkens » 28 pro 2005 12:21

Znie to velmi solidne, aj v basoch, aj ked ja osobne by som mierne inak vyvazil niektore zvuky, ale to je fakt vec vkusu, poznas to, ked 5 ludi robi tu istu vec, vzdy to trochu inak vyjde.

Neural_I

Příspěvek od Neural_I » 28 pro 2005 12:26

no tyyyvole 130 litru za svatbu to by me normalne zabilo :cry: ja vim, je to peklo, kamos dal za svatbu taky skoro 100 litru, ale byl vychcanej a kdyz se vsichni trochu nalili a zacli parit na dechovku a zahazovat obleky tak kamosi vzali klobouk a obesli lidi jakoze dar novomanzelum a to bys neveril kolik se od tech vozralejch pribuznejch vysomrovalo, skoro to tu svatbu zaplatilo pac kazdej (vcetne me a vsech kamosu atd) dal aspon litr a to nejsme naky bohaty, ale proste svatba je jednou (teda ehm, asi by mela bejt jenom jednou) za zivot, teda aspon ta prvni nejslavnejsi, takze litru nikdo nelitoval, no a kdyz k tomu prictu hafo svatebnich daru (lednicky a mikrovlnky atd.) tak byl skoro na svejch a to to ani neni zadnej vysokoskolak pres ekonomiku, jenom tak trochu vychcanej psycholog vozralyho veselyho davu vychytal tu spravnou chvili kdy je to kazdymu jedno a jeste se trumfujou kdo da vic :mrgreen:

ber to jako navod a pak sio z klobouku tajne odsyp na vajruse 8)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 28 pro 2005 12:27

Hawkens píše:Znie to velmi solidne, aj v basoch, aj ked ja osobne by som mierne inak vyvazil niektore zvuky, ale to je fakt vec vkusu, poznas to, ked 5 ludi robi tu istu vec, vzdy to trochu inak vyjde.
kludne napis ktore ako... hovorim je to silne beta verzia preto som to sem nahral chcem pocut aj kritiku a pripomienky, to mam radsej ako chvalu :-)

Neural_I

Příspěvek od Neural_I » 28 pro 2005 12:27

megasorry za OT :lol:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 28 pro 2005 12:33

Neural_I píše:megasorry za OT :lol:
nee nahodou dik za navod, vyskusam :))) (az na tu dechofku, u nas sa bude parit skorej na hudbu 60-70 rokov, dechovkare nastastie nemame ani v jednej vetve rodiny:)))

Neural_I

Příspěvek od Neural_I » 28 pro 2005 12:42

ta dechovka byla taky nasazena schvalne mezi klasicky flaky a evrgriny a to behem vecera nekolikrat, aby se poznalo jestli je uz dav na chystany oskubani pripravenej tak "akorat" :lol: poprvy samozrejmne zajuchalo jen par lidi a ostatni se jali zpusobne tancit, ale jak litaly panaky a dav divocel, tak asi napotreti pokus uz zacly litat saka a obcas nekdo upadnul na zem, tak to byl ten pravej cas a slo se na to :mrgreen: ta dechovka bylo neco jako jak chodila v ty pohadce carodejnice zkouset jestli uz je Smolicek pacholicek dost vykrmenej :lol:

no tak at ti svatba dobre dopadne

Hawkens

Příspěvek od Hawkens » 28 pro 2005 13:03

Hm, u nas sa robi taky zvyk ze "tanec s nevestou" a tam sa davaju do rajnicky peniaze, co je vlastne to iste ako Neuralove priame cashovanie :) ale u nas ludia davaju tak 200 - 1000 sk, co vyjde tak 20-30k, dost mala cast svadobnych nakadov .... no mozno keby to Dendy skombinoval tu rajnicku so zbierkou ze by sme mu prispeli ludia z Ezone a Audionetu, cosi by usetril ze by nemal ludovkoveho DJa ale na svadbu by mu niekto hral GOA trance ... ktovie ...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 28 pro 2005 13:07

hm vratme sa k mojmu tracku radsej ;)

Neural_I

Příspěvek od Neural_I » 28 pro 2005 13:08

ted me napadlo co si napsat cedulku "trpim na hrozny Virus-C, pomozte mi prosim" a somrovat v metru, ehm na slovensku asi na nadrazi nebo u trafiky, no tak nic, to by se asi nechytlo :roll:

uz radsi drzim hubu a mizim nebo me ukamenujete za OT :evil:

Odpovědět