DimenZ

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
atom

DimenZ

Příspěvek od atom » 16 zář 2009 23:04

Pokusil som sa o uniformnejsi track.Dufam ze sa bude pacit..

www.myspace.com/atomsoffury
"BOLD,HUMOROUS AND VISUALLY STRIKING."

http://www.myspace.com/atomsoffury

A.GAUCHE

Re: DimenZ

Příspěvek od A.GAUCHE » 17 zář 2009 12:22

cawko

Podla mna je to ok - paci sa mi to. Ma to trosku orient, trosku techno, trosku new age feeling. Miestami podivne bicie, ale da sa. Nie je to ale podla mna az tak moc konformne :-) (nie je to povedzme pre "beznych" posluchacov, na tancovanie), ale ako sucast nejakej audiovizual FX prezentacie alebo dokumentu fajne.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 17 zář 2009 14:37

doufat nestačí, je potřeba do toho něco málo energie vložit. mně osobně to přijde špatné - ale nevěš hlavu! třeba se ti časem podaří vytvořit něco normálního, ale to už tu snad nebudu. nebo budu, ale metr nad zemí.

nemůžu si pomoct, ale zdá se mi, jako by tu byla nějaká abstraktní první liga, kterou už nebaví házet sem kvalitní tracky, je to pod jejich úroveň a oni se přeci nebudou ponižovat. někde hluboko pod nimi je nějaký ten atom, AG, lufťák. asi to bude chtít našívat hvězdičky a nosit roušku přes držku. co když je to nakažlivé?
Obrázek
live free or die!

atom

Příspěvek od atom » 17 zář 2009 17:54

luphtrack pozri sa tak zrovna od teba nepotrebujem pocut nazor vobec.zahlcujes forum doslova debilitami kazdy den a tvoja tvorba je na urovni 7 rocneho decka.ked urobis aspon z 50 percent taku vec tak prispievaj.
"BOLD,HUMOROUS AND VISUALLY STRIKING."

http://www.myspace.com/atomsoffury

jackies

Příspěvek od jackies » 17 zář 2009 18:23

Mě se to nelíbí, pokud chceš odpověď na svojí otázku ode mě.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 18 zář 2009 08:31

atom píše:luphtrack pozri sa tak zrovna od teba nepotrebujem pocut nazor vobec.zahlcujes forum doslova debilitami kazdy den a tvoja tvorba je na urovni 7 rocneho decka.ked urobis aspon z 50 percent taku vec tak prispievaj.
no, chtěl jsem ti napsat něco podobného. ale byl jsem asi moc citlivý. kdybych udělal něco alespoň tak pěkného jako ty, tak to radši ten metr nad zemí.
Obrázek
live free or die!

Odpovědět