dj-bobr - East Side Story (RC1)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
dj-bobr2

dj-bobr - East Side Story (RC1)

Příspěvek od dj-bobr2 » 12 říj 2011 01:54

Ahoj,

včerejšek jsem strávil prací na písni "East Side Story", dostal jsem se k první "release candidate" verzi, ale je mi jasné, že do světa půjde až tak třetí nebo čtvrtá verze :)
Prosím o kritiku:
Mícháno velmi provizorně na peckových sluchátkách Genius (v noci) a dolaďováno na 2p hifibednách (rozhodně ne monitorových, ale už docela vím, kde mají nectnosti a mám je naposlouchané), pak jsem si to poslechl v autě na Beymách 5MP60 a se subem a pár věcí mě trochu praštilo do uší :)

- 00:59 nástup basy a nepřesnost navázání kytar určitě budu předělávat, té basy je tam asi moc cca pod 70Hz.
- 02:57 celkově už dost agresivní limitace, vadí to činelům. Kolega říkal, nech to tam, je to moderní :( smutné.
Nelíbí se mi ještě úplně středovýšky okolo 5kHz, chtěl bych si nahrávku poslechnout na opravdu rovných bednách. Dřív jsem okolo 5kHz měl díru, teď tam mám zase hrb .. překompenzovanost ucha :D

tomy45

Re: dj-bobr - East Side Story (RC1)

Příspěvek od tomy45 » 12 říj 2011 08:52

Skladba OK, trocha nevyrazna, seda. Ale prijemna. Co sa tyka zvuku, tak sa mi moc nepaci, posobi trocha samohrajkovo, plechovo. Genius z teba na geniusoch nebude ;-)

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo » 12 říj 2011 17:21

Pekna muzicka! O zvuku sa zatial nebavme,treba najskor vyeditovat alebo inak opravit vsetky nedokonalosti a chybicky interpretacie.
Aranžovanie, tvorba a nahrávanie hudby.

dj-bobr2

Příspěvek od dj-bobr2 » 02 lis 2011 04:19

Trochu jsem zase zapracoval, předkládám verzi Release Candidate 2 :) ten utahaný začátek jsem zkrátil; chyby, o kterých jsem věděl, jsou opraveny, jak to jen šlo. Máte-li k tomu nějaký komentář, prosím o jeho napsání. Tentokrát už bych trochu chtěl řešit i zvuk :) (současný processing po mixdownu: velmi lehký BBE, Multiband, EQ, Limiter, dithering do 16bit, LAME MP3)

Odpovědět