DYSKO - Destroy

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
MonkeyFighter

DYSKO - Destroy

Příspěvek od MonkeyFighter » 21 úno 2010 16:24

tak dalsi track je na svete,budu rad za komenty...
je to trosku dlouhy,ale je to spis dancefloor zalezitost a delsi zacatek a konec se na michani hodi, k poslechu od zacatku do konce by byla asi nejaka kratsi verze...este premejslim ze zkratim prvni brejkdaun.
[flash=600,85]http://player.soundcloud.com/player.swf ... estroy-320[/flash]

bassline

Re: DYSKO - Destroy

Příspěvek od bassline » 21 úno 2010 18:40

Pre mna OK :D ....pacia sa mi prechody.celkovo to ma pekny tanecny feeling. Podla ma to je ale moc roztiahnue co sa aranze tyka...urcite by to chcelo skratit a vyhodit tam pasaze ktore zneju zbytocne dlho a brzdia energiu tracku...

Podla mojho gusta by som dal synths viac do popredia asi...alebo ich malinko zagresivnil...proste nech okrem bicich z toho trci aj nejaky poriadny SYNTH zvuk :) ...

Mi to pripomina produkciu od JS16, co mi je dost blizke, takze palec nahoru a jen tak dal ! :D

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 21 úno 2010 19:47

diky moc za koment,este pouvazuju ze to trosku pokrajim,nebo spis mam v planu udelat este jeden kratsi edit:)
7:15 je opravdu dost,delam ty tracky cim dal tim delsi,musim zakrocit nebo skoncim na pulhodine.)

jo nejaky veci od js16 taky muzu,takze me to tesi.)

c9000

Příspěvek od c9000 » 21 úno 2010 20:35

Mě to baví, tvoje věci maj takovou fajn kejvavou atmošku a ty naivní Toxický diskofilní leady sou fajn. Chce to asi proředit aranžmá. Do toho inermeza hned po první části s bicíma, by se slušelo na ty synthy nacpat trochu verbu a lehkej Delay, aby to neznělo tak suše ploše. Fajn to šlape. :wink:
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 21 úno 2010 20:59

tak presne tam sem furt neco cpal a zase to umazaval protoze to nebylo vono:) ten synth co tam hraje sam se prave nechtel moc rozmazavat aby zustal takhle konkretni...i kdyz lehkej delay by mozna pomoh... no jediny na co sem se nakonec vzmoh je ten dlohej verb od ty "ponorky":)
diky!

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 21 úno 2010 21:13

Velmi dobre. Energicke, prechody su fakt fajn spravene. Mozno trocha dlhe, ale fakt dobreee :wink:

bassline

Příspěvek od bassline » 21 úno 2010 21:17

monkey: vies co by som urobil ? ten nizky synth co zacne o 0:16, tak by som vyhodil na nom delay (zbytocne to rozmazava), dal ho viac do popredia a do sterea....nech to poriadne slape...a aj ostatne syntaky by som nejak upevnil/zhutnil - nech to viac razia :D

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 21 úno 2010 21:49

tomy45:diky!:]
basline:ten delay tam je jenom ze zacatku aby to trosku zaplnil pak uz je to uplne suchy...dat to do sterea...muj klasickej problem:) pokud uz neco nemam ve stereu od zacatku tak z toho neumim moc udelat stereo pokud to ma zustat konkretni at uz to skousim jakkoliv...treba chorusem nikdy nedocilim nejakyho pouzitelnyho vysledku, nikdy se mi nelibi co to s tim zvukem udela, za cenu ze ho to roztahne ho to zprzni a rozplizne...
bassline píše:a aj ostatne syntaky by som nejak upevnil/zhutnil - nech to viac razia :D
jak nejak?:D s tim acidoidnim zvukem i s tim vysokym synthem sem spokojenej ale ten spodni by stal za to este nejak narvat otazka je jestli se mi to povede,kdyz ho pridavam tak zase ty syntaky nad nim zalejzal no a pak pridam je zaznou zalejzat bici a to bych moh porad dokola,zase nedelam posledni dva dny nic jinyho nez ze neco pridavam nebo ubiram:)) asi to bude chtit zase trochu odstup...

bassline

Příspěvek od bassline » 21 úno 2010 22:20

...a stereo cez unison spread ?

Tie ostatne synthy nezneju zle, zmixovane je to dobre, potom by asi zaliezli bicie, to mas pravdu....ale osobne mam rad proste synth zvuky hutnejsie...napr. ten vysoky synth, co to je za zvuk znie to tak nejak ako uzky PulseWidth, trochu tensie...

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 21 úno 2010 23:21

nn ten synth je udelanej z basy ktera jede podtim a ta je z TX81z(proflakla lately bass:) ktera zadnej unison spread nema.) ale dalo by se vlastne udelat,nahrat to vickrat mirne rozladeny a rozhazet do sterea,vyzkousim:) ten vysokej zvuk jsou trochu odladeny sinusovky s rychlym lfo na pitch + trocha fm a nejakej sum,taky mam rad hutny zvuky,ale tenhle mi sedne tak jak je...

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 24 úno 2010 16:03

btw vrhnul sem se s tim do soutezeni takze kdyby si nekdo myslel ze si to zaslouzim tak mi muze kliknout hlas.)

http://www.livesetbattle.cz/

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 24 úno 2010 16:23

taky me to bavi

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 24 úno 2010 16:52

dobré to je :)

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 24 úno 2010 17:17

dekuju panove!:)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 24 úno 2010 18:03

mne sa to paci, okrem vyhrad ktore tu uz padli (hlavne tak "roztahanost" casova) mi nevadi nic, prechody sa mi moc pacia, spravne to slape...
MonkeyFighter píše: s tim acidoidnim zvukem i s tim vysokym synthem sem spokojenej ale ten spodni by stal za to este nejak narvat otazka je jestli se mi to povede,kdyz ho pridavam tak zase ty syntaky nad nim zalejzal no a pak pridam je zaznou zalejzat bici a to bych moh porad dokola,zase nedelam posledni dva dny nic jinyho nez ze neco pridavam nebo ubiram:)) asi to bude chtit zase trochu odstup...
skus subezne s nim pustit to iste ale o oktavu nizsie a vyrazne tichsie (tak ze to o oktavu nizsie ti pojde povedzme na 60% hlasitosti toho povodneho, mozno aj menej, treba skusit) a nasledne este za to hod hipass filter ktorym len jemne odreseze veci pod povedzme 300hz aby ti to neliezlo do bicich a basy ...

to je len taka moja rada, kludne sa na nu vykasli :-))

Odpovědět