epitaf zapomenutých

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
bláto

Re: epitaf zapomenutých

Příspěvek od bláto » 22 črc 2010 10:21

jo, ............... bicí jsou pryč ,změnil jsem zvuk zahuhňaného piana,snad už to bude lepší a celkový dojem vyzní lépe,můžete poslechnout viz hned první odkaz tohoto tématu.Díky

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo » 22 črc 2010 19:00

Je to cele rytmicky rozpadnute,obcas nejake necistoty v harmonii mimo ramec stylu.Inak zaujimava nalada z toho ide.Odporucam ako prvy krok rozumne zakvantizovat-poriesit nepresnosti.Moze to byt zaujimave potom.
Aranžovanie, tvorba a nahrávanie hudby.

bláto

Příspěvek od bláto » 24 črc 2010 13:58

ano,...... úplně přesné to není,avšak stopu po stopě jsem nahrával bez uprav a kvantizace atd. ,pokusil jsem se teď jemně zpětně kvantizovat ,no ale dostalo to sterilní zvuk ,který sice docela dost frčí ,ale nehodlám se toho alespoń zatím účastnit (vnímam hudbu jako lidský cit, ne stroj,zaměrně kolikrát nechávám malé chybičky,jenž jsou součástí všeho přirozena jako pot na kůži) ................děkuji za postřeh

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 27 črc 2010 11:23

Posloucham az ted a libi se mi moc. Konecne rozumna kompozice, ne pouze 4 akordy (a mene) porad dokola, ma to pribeh. Chtelo by to asi protahnout nejakym EQ, at se trosku vytahnou nahoru nastroje. Fletnu bych dak urcite trosku hlasiteji (je to lead nastroj), jinak ale pekne.
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

bláto

Příspěvek od bláto » 27 črc 2010 23:18

veliké díky, neuvěřitelně to potěší.................ano chtěl jsem dosáhnout toho aby to mělo určitý děj,jsem rád že to slyší i někdo jiný,čarovat s EQ moc neumím ,spíš bych asi udělal víc škody než užitku.

Odpovědět