Evening

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
TommyB

Evening

Příspěvek od TommyB » 30 říj 2008 18:29

Hello all ... :) ... takze prispievam do zbierky svojou troskou ...
... prosim hodte komentar ... hlavne tie kriticke sa cenia najviac ..

http://web.mac.com/whitetape/bollo/evening3.mp3

diky ...

ninja

Příspěvek od ninja » 31 říj 2008 18:20

zpocatku docela prijemne, postupem casu nuda... Chtelo by to jeste nejaky nastroj, treba prijemny zensky hlas, nebo nejaky novy motiv, aby se to trosku ozivilo. Zvuk nehodnotim

delay

Příspěvek od delay » 01 lis 2008 12:30

Prijemne je to predevsim. Trochu vnímám absenci výšek, nebo spodek je trochu necitelnej, ale není to tak hrozný... Basa má hezkej sound (z čeho je?). Jinak musím souhlasit s Ninjou, že s narůstající délkou trochu nuda.
Zpěv by to rozhodně změnil. Nemusela by to bejt ani ženská nutně...
Zaměř se na dynamiku a rozmanitější aranž...

Ale jsi na správné cestě. Cítím inspiraci, zamyšlení a tvou energii, což jsou dobé ingredience.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 01 lis 2008 12:46

TommyB: Opravdu příjemná pohodovka, jen se mi to zdá moc jednotvárné a i dlouhé. A také mi tam chybí nějaký nosný motiv. Zvuk se mi vůbec špatný nezdá, nesouhlasím s Delayem v absenci výšek, ale souhlasím s ním v názoru na hezký zvuk basy - opravdu tam sedí.
Každopádně blahopřeji - já sám jsem nic podobného ještě nestvořil a tak nemám moc co kritizovat ;)
Takže tohle je jen můj osobní názor coby posluchače.

TommyB

Příspěvek od TommyB » 26 lis 2008 00:28

Basa má hezkej sound (z čeho je?)
Diky, ta basa je zo subtractoru v Reasone myslim ze som s nou ani nic moc nerobil ... takze nic specialneho ;)

Ta absencia vysok bola myslim skor dosledok toho prebasovaneho spodku. Trosku som tomu ubral basov a myslim ze sa to o nieco zlepsilo.

Posielam dalsiu verziu ...

http://web.mac.com/whitetape/bollo/evening.mp3

ten zaciatok som nechal taky prazdny aby sa to dalo dobre premixovat ... treba to cele brat ako "track" ...

... zatial diky moc a tesim sa na dalsie postrehy

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 26 lis 2008 00:33

docela pekne
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Keitaro333

Příspěvek od Keitaro333 » 26 lis 2008 09:24

Tiez sa mi to paci. Vobec to nieje styl hudby ktory pocuvam ale pocuval by som to omnoho radsej nez napr. to co chodi v radiu :D

Je to fakt taka pohodovka, pripomina mi to hudbu z hernej serie Gran Turismo, mozno este keby tam bolo trocha viac takeho najazzleho piana, alebo ako aj iny spominali nejaky prominentnejsi motiv resp. viac motivov kedze je to dost dlhe.
Ja osobne mam rad progresivnu hudbu takze by som privital aj nejake zmeny co sa tyka bud samotnych progresii alebo napr. niekedy iba trocha zmenit harmonie pod rovnakym motivom, by to mohlo trocha ozivit. Ale v tomto style sa nevyznam tak neviem, mozno by to nebolo ono.

emah

Příspěvek od emah » 26 lis 2008 10:14

je to pekne - pravidelna boards of canada:)
jedna uplna malickost, bez ktorej sa to ale urcite asi aj zaobide - ten suchotavy zvuk za kopakom co ide na zaciatku ( a myslim, ze aj v celom tracku) by som skusil s kompresorom pri udere kopaku ho schovavat za ten kopak..

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 26 lis 2008 14:21

docela by to sedlo jako podmaz pod zabery sjezdovek ve snehovem zpravodajstvi :)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

c9000

Příspěvek od c9000 » 26 lis 2008 16:34

mě to nijak extra neoslovilo, příde mi to takové ploché, hlavně nemám rád ten pračkozní tuctuc rytmus, bez něj by to bylo pro mě stravitelnější. ale dobrý
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

jackies

Příspěvek od jackies » 26 lis 2008 16:48

Všechno už tady zaznělo.
Vcelku dobrý harmonický základ pro další rozvinutí celé skladby, se zpěvem, nebo s nějakým sólovým nástrojem.
Bude to ještě velká práce, ale věřím, že se z toho něco vylíhne.

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 26 lis 2008 22:16

posloucham az 2. verzi a very very good, peknej sound
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

delay

Příspěvek od delay » 27 lis 2008 13:33

Já bych hlavně vůbec netipoval, ze to je cely REASON...

Odpovědět