Green_El(ectron)-monothrone

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět

Green_El(ectron)

Re: Green_El(ectron)-monothrone

Příspěvek od Green_El(ectron) » 19 dub 2012 14:44

zdravím Vás.poslechněte a pomluvte.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 19 dub 2012 21:12

ahoj, predpokladam, ze uz mas monitory :?: zvuk mi prijde lepsi nez driv. taky je hezky, ze uz to je jen jedna myslenka jako track. to jsou pozitiva.
neagtiva vnimam dve: ac s minimalem nemam problem, tohle mi prijde takovy nezazivny, ten hlavni motiv neni rafinovanej, coz by v minimalu bejt mel a druhy negativum s tim souvisici, zvuk mi prijde zbytecne suchej a statickej. at uz samotny ohejbani zvuku primo na syntaku (samozrejme s notnou davkou vkusu), nebo pozdeji pridanejma efektama to muze hodne zvednout. uz hodnekrat jsem se presvedcil, ze rozdil mezi hlouposti a dokonalym minimalistickym trackem, je prave ten vlozenej genius citu, kterej jednoduchej motiv nenecha pusobit stupidne, monotonne.. ja vim ;) keca se to jednoduse..

Green_El(ectron)

Příspěvek od Green_El(ectron) » 25 dub 2012 17:02

zdarec,prvně dík za postřehy.Monitory jsou bohužel v nedohlednu,jelikož se sešlo moc výdajů,takže pořád geniusi akai apc 40 a klávesky.Záměr byl takto,připravit si set z několika takových tracků,kde bych si fše spouštěl a kroutil růčo,bez nasledné editace a doladění autimatizací,myslel sem si že musím jít do zvuků decentně,aby se pak neztráceli když do toho začnu najíždět jíny samply z dalších tracků.ten beat zní suše,že sem nenastavil pan:o( (vlastňák) zkusím si víc pohrát s prostorem.Melodii sem takto chtěl,protože sem chtěl docílit toho,že si tam kroutím autofiltr a když si stáhnu frekvenci v nájezdu,následně vytáhnu a bouchnu beat tak sem botřeboval aby to udělalo sílu jako kdybych ti šlápl do varlat.proto ty dlouhý srozumitelný tóny.těm efektům sem se proto chtěl vyvarovat,protože bych to zatím neukroutil kdybych to hrál a ztrácel se v tom.proto jen klasik pingpong autofilr a zbytek na zvuk.máknu na tom.ale ikdyž to nemá moc pěkný ohlasy,tak stejně si myslím že pro mne to byl velký krok ve zvuku,ale to už nikoho ve výsledku nemusí zajímat.stejně záleží na posluchači jak ho to baví.nicméně ti děkuju za tvůj čas a názor.

Odpovědět