Green_El(ectron)-proč

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Green_El(ectron)

Green_El(ectron)-proč

Příspěvek od Green_El(ectron) » 23 pro 2011 12:27

Ahoj Muzikodravci:o)
zkusil poladit novej track,nebo novej,udělal sem to asi před 5ti měsíci v abletonu,poté odložil bokem a pak sem zkoušel poladit zvuk ve wawelabu.původně ten začátek"intro" sem nahrával vdobě když sem trochu depkoval a tak sem se z toho potřeboval vybrnkat,to asi znáte tady každý. :shock: ale pak tam nastal moment kdy sem přišel jak ten daný problém vyřešit a zároveň napadla melodie,no ve zkratce.moje srdeční záležitost. to ale nebrání Vašemu názoru natvrdo. Dhíkes

upman
Vybavení

Re: Green_El(ectron)-proč

Příspěvek od upman » 23 pro 2011 14:07

4 tony, porad dokola, nuda. Sorrac, ale nic nerikajici, zvukove asi v pohode, ale kompozicne mizerie
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

303

Příspěvek od 303 » 23 pro 2011 19:55

No ja si taky myslim ..napadu tam je tak na minutu a půl....chybí tomu gradace,prechody a basa poradna... ..toho pípacýho synthu tam je moc..pusobí to na mě jako by takovej první nástřel a hotovo....trochu disco trisco ...ale treba to mělo bejt

biscuit

Příspěvek od biscuit » 23 pro 2011 20:30

oproti tomu co si daval minule je to sice jeden track, ne ctyri, ale po strance aranze je treba jeste zamakat, aby to vylozene nenudilo. jinak bici a basa mi prijdou uplne marny. nicmene porad si myslim, ze napady mas zajimavy.. jen ti zatim nejde moc dobre z nich udelat track - a to je bohuzel nezbytna dovednost ;)

Odpovědět