HENRYX - OBAVY (Instrumentálka)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 28 úno 2008 19:57

Zvukove to moc progresivni neni (ale myslim, ze co se tyce mixu, tak je to celkem vyrovnany), ale hlavne ta atmosfera me vraci o 15 let zpatky. Nerikam jako klad nebo zapor, proste tak.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 28 úno 2008 20:05

Amorph: Takže to bude atmosférou? Zajímavý názor. Jenže co dělá atmosféru skladby - v podstatě všechno - kompozice, nástroje, zvuk... Ale díky moc za názor, Amorphe, opravdu!

Vey

Příspěvek od Vey » 28 úno 2008 20:22

Zvukove se mi to zda jasnejsi a pevnejsi nez puvodni verze .. pohoda.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 28 úno 2008 20:27

Vey: Moc díky. Nejvíce tomu ale asi spíše než moje úprava zvuku pomohl mastering, který jsem ale nedělal já.
Moc díky za Tvůj názor, kterého si jako vždy moc vážím. Díky.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 28 úno 2008 20:54

Musím ještě něco napsat - malá "perlička", týkající se muziky tracku z tohoto topic: Jistá, 11-tiletá "slečna" prohlásila, že jí to zní jako hudba pro hru "Tetris"... Hmm - také názor... A jelikož ona zmíněná asi nezná a nenavštěvuje toto fórum, seznamuji vás i s tím, jak to na někoho může působit ;) Hra"Tetris" je myslím také značně "oldschool", že?
Ale tento příspěvek berte spíše jen pro pobavení. A já nevím, jestli to pro mě má být pro pobavení, nebo k pláči.. ;)

Munro

Příspěvek od Munro » 29 úno 2008 22:48

Zvukove je to presne moje krevni skupina, kompozicne ale skutecne moc slozity, neni tam motiv, kterej by se dobre zapamatoval.

Vyborna vec pod zaverecny titulky nejakyho huste temnyho sci-fi filmu.

Vuid

Příspěvek od Vuid » 29 úno 2008 23:03

Pro me zajimave do 1:30, pak prijde "rozjasany" atmo synth ktery to podle me cely kazi. Kdyby cela skladba zustala v temnejsi rovine urcite by se mi libila, takhle je to spis kopie nekoho koho snad ani nemusim jmenovat. Predpokladam ze to tu uz padlo, predchozi prispevky jsem necetl.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 29 úno 2008 23:34

Vuid: Díky za názor.
Asi máš pravdu v tom, že náplň názvu "Obavy" to zcela nesplňuje a že to mělo zůstat celé v tom ponuřejším stylu.
Kopie nikoho a ničeho to být neměla a nevím, koho jsi tím měl na mysli - jestli můžeš a chceš, napiš to a já Tě o to prosím.
Zatím to tu nepadlo, kromě příspěvku jistého "Borata", kterému to střídavě připomínalo "Elány"a "Sandru".
Jestli máš Ty jiný příměr, sem s ním - opravdu mě zajímá, koho (co) Ti to připomíná.
I tak ale moc díky za reakci!
Naposledy upravil(a) Jindrix dne 29 úno 2008 23:40, celkem upraveno 1 x.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 29 úno 2008 23:39

Munro píše:Zvukove je to presne moje krevni skupina, kompozicne ale skutecne moc slozity, neni tam motiv, kterej by se dobre zapamatoval.

Vyborna vec pod zaverecny titulky nejakyho huste temnyho sci-fi filmu.
Díky!
Nemyslím, že to je kompozičně tak složité, ale ohledně zapamatovatelnosti motivu máš asi pravdu... Jsi první, kdo na to upozornil...
Jsem rád, že se Ti to líbí alespoň zvukově.
Moc Ti děkuji za názor, Munro!

Borat

Příspěvek od Borat » 01 bře 2008 22:06

Jindrix píše:Vuid: Díky za názor.
Asi máš pravdu v tom, že náplň názvu "Obavy" to zcela nesplňuje a že to mělo zůstat celé v tom ponuřejším stylu.
Kopie nikoho a ničeho to být neměla a nevím, koho jsi tím měl na mysli - jestli můžeš a chceš, napiš to a já Tě o to prosím.
Zatím to tu nepadlo, kromě příspěvku jistého "Borata", kterému to střídavě připomínalo "Elány"a "Sandru".
Jestli máš Ty jiný příměr, sem s ním - opravdu mě zajímá, koho (co) Ti to připomíná.
I tak ale moc díky za reakci!
cece, ja zle nemyslet elan, sandra ani, to podoba jen prvni, co napadlo.
ted uz nepodoba tak, zvuk je fajny, super!
a libi se me tohle, dobre opravdu!
tak nezlobis se snad.

Vuid

Příspěvek od Vuid » 02 bře 2008 17:49

Me ty jasave synth zvuky pripomely J. M. Jarreho, ted me asi utlucete protoze jste jeho fanousci zatimco ja ho slysel akorat v radiu:)

loleq

Příspěvek od loleq » 02 bře 2008 18:21

Aj mne sa zda ze sa tam tie motivy celkom biju,
zvukovo aj obsahovo mi to pripada ako JM Jarre

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 03 bře 2008 19:26

Borat: Aha, už Ti to nepřipadá jako Eláni, nebo Sandra?
Přitom se to od původní verze jen "lehce" změnilo zvukově, nikoli kompozičně.
No, buď jsi si to pustil vícekrát, nebo jsi to přehodnotil, anebo obojí.
Anebo jsi trošičku mimo...??
Každopádně díky, jsem rád, že se Ti alespoň zvuk více líbí.

Jindrix

Příspěvek od Jindrix » 03 bře 2008 19:28

Vuid: Díky za odpověď.
Osobně je J.M.Jarre můj oblíbenec, ale opravdu nikdy jsem ho záměrně nechtěl kopírovat, ani napodobovat (to první v pořadí myslím ani nejde).
Pokud to něco připomíná, je mi líto, ale úmysl to nebyl.
A jestli Ti ty "atmo-synth" zvuky připadají jásavé, tak jsem udělal opět zřejmě někde chybu - neměly tak vyznít - měly být spíše tajemné, ale zjevně se nepovedlo...
Díky za názor!

loleq: I Tobě díky za názor.
Máš pravdu, už mě na ten zmatek motivů upozornilo více lidí, ale s tímhle asi už nic neudělám, leda to, že vyrobím úplně novou skladbu...
To jsem celý já - buďto udělám věc, která je jaksi motivově prázdná, anebo zase vymyslím něco, kde je motivů spousta a ještě k tomu přes sebe.
Moc ale děkuji za komentář, myslím, že si z toho mám co odnést.

Odpovědět