"mk_song"

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
marian

"mk_song"

Příspěvek od marian » 08 bře 2009 11:45

Tak som konecne nieco vyprodukoval, je to len taka chutovka, ma to kopu chyb, 4 slohy, bridge a 2x refren :)

bicie mam "discrete drums" , saxik mi zatrubil kolega a ostatne som nabuchal z korga SP-300

http://marian.oktavagcm.sk/mk_song.mp3

ucelu to posluzilo, nabuduce budem robit veci inak :)

zaujimal by ma nazor na zvuk. Chybaju mi tam vysky, bicie by sa mi hodili viac prieraznejsie (ale to je asi individualne) a viac priestoru.. Ale neviem posudit ci to je prebasovane, lebo na kazdych reprakoch mi to hra inak :) Trocha som experimentoval s basami, mozno z toho vznikol bordel ...

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 08 bře 2009 13:00

jo ty výšky jsou divný, je to celé "pod dekou"...určitě by to šlo zvukově udělat lépe, výšky dát lépe čitelné, pořádně rozhodit do sterea a vůbec mi tam chybí prostor...přebasované se mi to úplně nezdá, jen by to chtělo slyšet s čistšími bicími a lepším prostorem, pak se to dá posoudit...jinak je to hodně příjemná skladba, poděl se prosím o finální verzi...

delay

Příspěvek od delay » 09 bře 2009 09:28

Nehrajopu ti bicí malinko víc doprava? Asi ne, dělá to HH... Celkově jsou utopené, výšky by rozhodně měly prolézt více. Složené jsou ale velice obstojně si myslim. Skladbu zatim nehodnotim.

Odpovědět