moje amatérská produkce

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Daveyy

moje amatérská produkce

Příspěvek od Daveyy » 30 led 2011 12:28

Všechny zdravim chtěl bych abyste si pustily jeden z mích aktuálních remixů byl bych zato vděčnej kdybyste to případně okomentovaly. :? moc díky
http://www.youtube.com/watch?v=yEtJmwSKFSk

jackies

Re: moje amatérská produkce

Příspěvek od jackies » 30 led 2011 14:08

I když si oslovil pouze ženy, přesto jsem si jeden z tvích remixů pustil.
Další nic. Škoda :(
Přece není nějak těžké vyplodit pár svých akordů a vymyslet k tomu jednoduchou melodii.
S kompem už to umíš.
Teď by to chtělo zaměřit se více na obsah ( tóny, noty ) a chvilku zapomenou na honění zvuků a efektů.

tvá slova, cituji tě :
I promise only the best trance ! No commercial shit!!!

Cyril

Příspěvek od Cyril » 30 led 2011 16:14

Moc peknej obrazek :)

Je to trosku prazdny a moc se tam toho nedeje, bici jedou porad jak kolovratek, chtelo by je to nejak zpestrit, aspon trosku. Ale hlavne - neslysim vubec basu!!! Ta je vazne hrozna.

Jinak, je to styl, co jsem zral kdyz mi bylo tak 14-15, dneska uz mi to prijde spis usmevny, i kdyz, kdyz se clovek zavre doma, prekona tu trapnost co ho fackuje a pusti si to, furt to naky kouzlo ma i dneska :) chce to ale pred tim asi par piv

P.S. umim si to ale predstavit pusteny treba k praci, celkem to ma prijemnou "dream" atmosferu... skoda, ze to neni aspon delany v trackeru (nebo je?), kdyby to bylo prezentovany jako hudba z demosceny, tak by ta trapnost zanru nebyla tak markantni (radsi si ho spojuju s nostalgii a demoscenou, nez s nagelovanyma DJema na vesnicky tuning party)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Daveyy

Příspěvek od Daveyy » 30 led 2011 17:52

mnozí profíci nato tolik nenadávaly ale to bude nejspíš tím že tady uplifting prostě nejede . Jakým stylem se vy zabývate? :)

jackies

Příspěvek od jackies » 30 led 2011 17:59

hudbou

Cyril

Příspěvek od Cyril » 30 led 2011 18:03

Daveyy: ja na to nenadavam... a na rozdil od Jackiese (nic si z neho nedelej, to on rika kazdymu) ja si nemyslim, ze by to nebyla hudba... Rikam ti proste svuj nazor, proto jsi to sem poslal, ne? Hlavni problem vidim v ty base, ta proste nak vubec neni slyset. A co se tyce zanru - zkratka delas kontroverzni styl... uznej, ze to neni zrovna "soucasnej" zanr a svy nejlepsi leta ma davno za sebou :) A tak vidim dve moznosti: bud ho necim obohatit, prijit s novym postupem (coz si myslim, ze v ty skladbe nedelas), nebo ho aspon mit perfektne technicky zmaknutej (nejsem na nej odbornik, ale minimalne ta basa mi prijde slaba). Samozrejme jeste je treti moznost a to je delat si to jak te to bavi a srat na tyhle moje reci :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Daveyy

Příspěvek od Daveyy » 30 led 2011 18:05

tu basu sem tam dal tiše úmyslně

jackies

Příspěvek od jackies » 30 led 2011 18:07

Daveyy :
Já na to také nenadávám a ani neříkám že to není hudba.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 30 led 2011 18:10

Na tomhle foru hlavne kritizujeme, a to pro to, aby se clovek mohl zlepsit a nekam posunout. Dulezity je si to nebrat osobne a neurazet se :)

jackies: tak to sorry, to sem te blbe pochopil

Daveyy

Příspěvek od Daveyy » 30 led 2011 18:12

já se neurážim není to první forum na kterým sem ale tady budu poslouchat kritiku dost často :) Chválame se dál nedostanu já vim :)

c9000

Příspěvek od c9000 » 30 led 2011 20:48

no kdybys to upravil a trochu zkrátil tak by to bylo dobrý třeba na spining. To bys ale musel přidat na bicích.
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

Daveyy

Příspěvek od Daveyy » 16 úno 2011 23:00

Tak sem předělal master upravil kick a přidal bicí tak si to poslechněte http://www18.zippyshare.com/v/69559654/file.html

Fractal

Příspěvek od Fractal » 17 úno 2011 00:18

Jak říkají v jedné celkem známé rumunské divadelní hře: Všechno je jenom SEX... není to úplně tak pravda, záleží!

Další věc je že Freud nebyl taky daleko od pravdy, ani Einstein, ani Shopenhauer. Dělali to co je baví! Jde to lehce zneužít, ale jenom lidma co si myslí že mají absolutní pravdu a chcou se zabezpečit tak relativní hodnotou jako mají pouze peníze...

Takže pokračuj pokračuj a ten TRANZ tam bude a možná si v tom někdo najde i něco jiného, ale keep going!

pozn.: sorry, ale jenom sem na ezone a ten song si nemám jak poslechnout zrovna :idea:

jackies

Příspěvek od jackies » 17 úno 2011 01:14

Sem kua předělal ten mááster víš, ... teď tam ještě jebnu ňákej dýýlej, ... a pak se ti budu věnovat kotě 8)
:)
Jen blbý vtip :wink:

Jinak má odpověď by byla zhruba stejná jako ta od Fractala.
Akorát bych takové pozitivní zjebání jako on, dát dohromady slohově nedokázal.

Dělej muziku dál, snaž se, nekuř a nepřepadávej lidi v parku.
Ukládej si pečlivě svoje datované tracky pro budoucnost.
Až budeš za pár let plnoletý a pustíš si je s odstupem času, bude to super a velká sranda.
Nejde o výsledek, ale o tu cestu k němu.

Fractal

Příspěvek od Fractal » 17 úno 2011 01:16

kuř, podle mě je to zdravé :lol:

Odpovědět