Ahoj.Trochu som odbocil od mojho hudobneho stylu a vyskusal nieco nove.Rad by som vedel ako na vas skladba posobi ci nie je nudna alebo prazdna alebo cokolvek co uslo mojmu uchu.
Zatial je bez mastru ale myslite ze by ju mohli hrat aj radia?
No plan
Re: No plan
Ahoj mam tu dokoncenu mastrovanu verziu.Vsetky zvuky som trochu viac z layeroval a upravil mix.Nepouzil som ziadne sample dokonca aj kick,snare a hats som si vyrobil v synthe,ale aj tak vas to asi nezaujima.Velmi dlhy cas som produkoval trance,techno,ale az teraz som zistil ze moje srdce bije drum and bassom.Myslim ze je to tam.
Re: No plan
Nejsem úplně fanoušek tohohle typu dnb alá Sub Focus, ale i tak je to docela fajn. Ten trance je v tom pořád hodně slyšet, to mě baví. Chybí mi v tom nějaký výrazný moment, který by mě donutil si to zapamatovat, třeba jednoduchý vokál. Ale jestli "tvoje srdce bije" teď v tomhle, tak přeju hodně úspěchů na cestě, protože to není blbej začátek.





