Nová deska

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Džirka

Nová deska

Příspěvek od Džirka » 01 pro 2012 19:23

Ahojte, kdo má zájem, může si stáhnout moje nový album v mp3 formátu zde http://www.uschovna.cz/download/L4XU5XC ... AKLBRUP2Y2 Nedávám ho nikde volně ke stažení, pouze sem, link bude funkční jen pár dnů. Hodně mi tady lidi pomáhali, kdykoliv jsem potřeboval technickou pomoc. Natočení alba mě stálo hodně energie i peněz, takže budu přirozeně rád za každou prodanou desku. Ta bude k prodeji na netu. Nyní je zatím jen CD k objednání na emailu jirkamuchainfo@gmail.com to dávám pro případ, že by někdo chtěl přispět :) Celé album, včetně mixu, masteringu, grafiky jsem si dělal sám. K masteringu - Původně jsem si chtěl nechat udělat mastering od někoho jiného, vyzkoušel jsem tři studia a nakonec jsem se rozhodl udělat si mastering sám.. Samozřejmě budu rád i za feedback.. hezkej víkend

tony9

Re: Nová deska

Příspěvek od tony9 » 01 pro 2012 19:33

Díky!

soimmo_two

Příspěvek od soimmo_two » 01 pro 2012 19:36

Mě ten odkaz nefunguje. :-(
Jirka Štolfa

Džirka

Příspěvek od Džirka » 01 pro 2012 19:44

zvláštní, zkoušel jsem to i v jiných prohlížečích a fungovalo to
update: zkus tento link http://www4.uschovna.cz/zasilka/L4XU5XC ... BFB4H9N2EF

soimmo_two

Příspěvek od soimmo_two » 01 pro 2012 19:55

Jo, to je ono. Moc díky ! Některé tvoje kousky mě hodně baví. Si registrovaný u OSA jako autor ? (jestli nechceš veřejně tak hoď klidně PM)
Jirka Štolfa

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 01 pro 2012 21:06

Vycerpal se limit 30 stazeni, mohl bys to prosim nejak obnovit? Diky moc.

Džirka

Příspěvek od Džirka » 01 pro 2012 21:21

Kermitak píše:Vycerpal se limit 30 stazeni, mohl bys to prosim nejak obnovit? Diky moc.
Za chvilku dám nový link :)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 01 pro 2012 21:50

Diky, rad si to poslechnu!

Džirka

Příspěvek od Džirka » 01 pro 2012 22:37

soimmo_two píše:Jo, to je ono. Moc díky ! Některé tvoje kousky mě hodně baví. Si registrovaný u OSA jako autor ? (jestli nechceš veřejně tak hoď klidně PM)
Nejsem registrovaný. Možná to může být výhoda v případě, že se moje písně budou hrát v médiích (o čemž pochybuji) Neviděl jsem teda žádnou výhodu být u nich registrovaný. A také, jednání Osy mi v mnohém přijde neférové, proto jsem se rozhodl se autorsky zaštiťovat sám :)

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 01 pro 2012 22:44

osa by to mela stejne evidovat tri roky zpetne, i pokud nejsi toho casu zastupovany / registrovany... (coz je mimochodem jablko svaru v mnoha pripadech, kdy je snaha vybirat aut. odmenu za autora, co neni zastupovany pro pripad, ze se casem rozhodne.)

soimmo_two

Příspěvek od soimmo_two » 01 pro 2012 23:03

Džirka2 píše:
soimmo_two píše:Jo, to je ono. Moc díky ! Některé tvoje kousky mě hodně baví. Si registrovaný u OSA jako autor ? (jestli nechceš veřejně tak hoď klidně PM)
Nejsem registrovaný. Možná to může být výhoda v případě, že se moje písně budou hrát v médiích (o čemž pochybuji) Neviděl jsem teda žádnou výhodu být u nich registrovaný. A také, jednání Osy mi v mnohém přijde neférové, proto jsem se rozhodl se autorsky zaštiťovat sám :)
Ok, já jsem myslel, že tam bude víc instrumentálních a že tě tak protížím v nějakém pořadu na ČT, ale jak to tak poslouchám, tak je tam drtivá většina zpívaných skladeb. No nic aspoň udělám radost ženě, ta má takový druh hudby ráda.
Jirka Štolfa

Džirka

Příspěvek od Džirka » 01 pro 2012 23:18

Ok, já jsem myslel, že tam bude víc instrumentálních a že tě tak protížím v nějakém pořadu na ČT, ale jak to tak poslouchám, tak je tam drtivá většina zpívaných skladeb. No nic aspoň udělám radost ženě, ta má takový druh hudby ráda.
Bohužel tohle album je ryze písničkové. Teď bych měl začít pracovat na hudbě k jednomu filmu, tak to se zas vyřádím instrumentálně :)

Džirka

Příspěvek od Džirka » 01 pro 2012 23:42

osa by to mela stejne evidovat tri roky zpetne, i pokud nejsi toho casu zastupovany / registrovany... (coz je mimochodem jablko svaru v mnoha pripadech, kdy je snaha vybirat aut. odmenu za autora, co neni zastupovany pro pripad, ze se casem rozhodne.)
To je jedna z věcí, kterou nechápu, že vůbec může být legální. Ale já obecně neuznávám celou filozofii na které jsou OSA, Integram a další podobní založeny, proto se k nim nehlásím, i když mě z nějakého důvodu kontaktovali a docela nepříjemně přemlouvali. Vybírají se dnes i poplatky za zvukaře. Myslel jsem, že zvukař, hudebník atd jsou řemeslníci, kteří si mají říct za svojí práci honorář. Co potom poplatky aranžérům, anebo asistentům zvukaře, nebo uklízečům nahrávacího studia. Myslím, že mnoho důležitých lidí pak přijde zkrátka.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 02 pro 2012 00:38

Diky!

Odpovědět