Ottys

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
ottys

Ottys

Příspěvek od ottys » 09 zář 2018 19:39

Čaute,
počas studia se ve volných chvílích věnuji hudební produkci, žánrově nijak zvlášť vymezené. Tady je poslední kousek, co jsem vypustil, je to pomalejší, trochu psycho. Budu rád za každý koment :D

biscuit
Vybavení

Re: Ottys

Příspěvek od biscuit » 09 zář 2018 19:48

hudebne me to neurazi, i kdyz to se mnou ani nejak neclouma. zvukove mi to prijde hodne "experimentalni" nebo "alternativni", i kdyz si myslim, ze to asi nebyl zamer. zejmena beat - jakou funkci ma v ty skladbe mit?

ottys

Příspěvek od ottys » 09 zář 2018 23:37

Díky za koment, nevím, jestli je to alternativní, ale mainstream to rozhodně není , možná něco na půli cesty. Ne že by mi něco populárního vadilo, naopak.
Nevím, jestli chápu dobře to s tím beatem, ale příjde ti málo experimentální proti zbytku? Nechtěl jsem nic moc složitého, radši aby to bylo snažší na poslech,

markuc
Vybavení

Příspěvek od markuc » 10 zář 2018 00:19

Nevím, jestli biscuit myslí totéž, ale pro mě jsou bicí z úplně jinýho prostoru, na to, aby nějak fungovaly jako rovnoprávná složka .. je jich málo a jsou jakoby z vedlejší místnosti. A když se tam zapojí ten filtr, úplně zvadnou .. taky z toho nepochopím, jakej byl s nimi záměr.

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 10 zář 2018 13:27

markuc: rozumime si
ottys: asi jsem to napsal pitome, mam ve zvyku si hrat s formulacemi a primery a vetsinou je to spis kontraproduktivni, omlouvam se.
nazval jsem to experimentem, protoze jsem nechtel rict, ze beat je spatne. proste to zni na zacatku jako trochu spinavej elektronickej pocin. k dojmu me svadi ta repetitivni struktura, temnejsi akordy i zvuk a pak prijde ten moment kdy bych cekal krutej breakbeatovej, glitch nebo dubstepovej rytmus a prijde takova chudinka ambientni...

ottys

Příspěvek od ottys » 10 zář 2018 21:15

Víte, že mě to trochu svádělo dát tam nějaký breakbeat, ale abych pravdu řekl, byl jsem trochu zdechlý něco vymýšlet :) Díky kluci, zkusím něco zbouchat a když to bude stát za to, tak to sem hodím

Odpovědět