Ottys

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
ottys
Vybavení

Ottys

Příspěvek od ottys » 09 zář 2018 19:39

Čaute,
počas studia se ve volných chvílích věnuji hudební produkci, žánrově nijak zvlášť vymezené. Tady je poslední kousek, co jsem vypustil, je to pomalejší, trochu psycho. Budu rád za každý koment :D

biscuit
Vybavení

Re: Ottys

Příspěvek od biscuit » 09 zář 2018 19:48

hudebne me to neurazi, i kdyz to se mnou ani nejak neclouma. zvukove mi to prijde hodne "experimentalni" nebo "alternativni", i kdyz si myslim, ze to asi nebyl zamer. zejmena beat - jakou funkci ma v ty skladbe mit?

ottys
Vybavení

Příspěvek od ottys » 09 zář 2018 23:37

Díky za koment, nevím, jestli je to alternativní, ale mainstream to rozhodně není , možná něco na půli cesty. Ne že by mi něco populárního vadilo, naopak.
Nevím, jestli chápu dobře to s tím beatem, ale příjde ti málo experimentální proti zbytku? Nechtěl jsem nic moc složitého, radši aby to bylo snažší na poslech,

markuc
Vybavení

Příspěvek od markuc » 10 zář 2018 00:19

Nevím, jestli biscuit myslí totéž, ale pro mě jsou bicí z úplně jinýho prostoru, na to, aby nějak fungovaly jako rovnoprávná složka .. je jich málo a jsou jakoby z vedlejší místnosti. A když se tam zapojí ten filtr, úplně zvadnou .. taky z toho nepochopím, jakej byl s nimi záměr.

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 10 zář 2018 13:27

markuc: rozumime si
ottys: asi jsem to napsal pitome, mam ve zvyku si hrat s formulacemi a primery a vetsinou je to spis kontraproduktivni, omlouvam se.
nazval jsem to experimentem, protoze jsem nechtel rict, ze beat je spatne. proste to zni na zacatku jako trochu spinavej elektronickej pocin. k dojmu me svadi ta repetitivni struktura, temnejsi akordy i zvuk a pak prijde ten moment kdy bych cekal krutej breakbeatovej, glitch nebo dubstepovej rytmus a prijde takova chudinka ambientni...

ottys
Vybavení

Příspěvek od ottys » 10 zář 2018 21:15

Víte, že mě to trochu svádělo dát tam nějaký breakbeat, ale abych pravdu řekl, byl jsem trochu zdechlý něco vymýšlet :) Díky kluci, zkusím něco zbouchat a když to bude stát za to, tak to sem hodím

ottys
Vybavení

Příspěvek od ottys » 09 říj 2018 21:14

už jsem tady zas, udělal jsem z toho dnb, budu rád za jakoukoliv připomínku
jen teď nemám možnost dostat se ke svým monitorům, tak je to masterované na bluetooth repráku :shock: :)

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 10 říj 2018 16:27

ok, but where is the bass? :-)
kolem 120 Hz mas kopec, kde mas vsechno a okolo 50 Hz uz je vakuum :-) nefunguje to zvukove a je urcite lepsi to na bt blbosti nemichat :-)

hudebne uz mi to prijde ted, ze to ma vic vyznam jako celek. vlastne je to docela fajn, akorat mi to zni docela oldskool (ne retro, ale vlastne jakoze autenticky).

Stan

Příspěvek od Stan » 10 říj 2018 18:00

Ja by jsem tu basu mrsknul klidne o 2-okt dolu, nebo pod tu puvodni nacpat tu samou linku ale sub-bass a tu co je tam ted by jsem hodne snizil hlasitostne aby tim svym bzukotem jen podporovala sub a klidne by jsem na ni dal i LPF s automatizacema nebo bez. Da se toho delat dost aby se tomu dalo rikat D&B. ;) Bici nemaji stavu ale jako polotovar celkem v poho

doll

Příspěvek od doll » 10 říj 2018 22:06

je to lepsie ako prvy track

Odpovědět