Probuzení

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Džirka

Probuzení

Příspěvek od Džirka » 08 kvě 2011 20:25

Posílám k poslechu link na mojí novou písničku, tentokrát v češtině :?
http://www.youtube.com/watch?v=lB-pkXdPGbs&fmt=37

EXCOM

Re: Probuzení

Příspěvek od EXCOM » 08 kvě 2011 21:36

velmi prijemne, takuto pohodu ako pri Probuzeni mam vzdy ked pocuvam AG Flek...

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 08 kvě 2011 21:58

to je super. Dal bych si cely album.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 08 kvě 2011 22:21

to ja hovorim uz davno, ze by som si kupil CDcko :) Dzirka este nesklamal ..

Džirka

Příspěvek od Džirka » 09 kvě 2011 07:59

Děkuji moc za podporu.. také bych rád vydal nějaké CD.. bohužel natačení indickýho projektu nějak zamrzlo, ale chceme to letos dokončit.. rád bych také natočil album pro český (československý) publikum.. Plánuji ho dát zdarma na internet. Tak snad brzy :)

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo » 09 kvě 2011 21:52

Tak opat super.Len tak dalej !!!
Aranžovanie, tvorba a nahrávanie hudby.

Drumer

Příspěvek od Drumer » 10 kvě 2011 11:05

Výborné!!

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 13 kvě 2011 11:49

Mne tento styl hudby sice vela nehovori, ale imo nechapem, preco to este nehra v radiach a komercne sa to neuplatnuje. Zvuk bez vyhrad, napad super, je to zive, melodicke.

Džirka

Příspěvek od Džirka » 18 kvě 2011 10:20

Ještě jednou všem děkuji.. pomáhám teď přátelům dokončit jejich desku, tak po té chci dokončit nějakou mou vlastní kompilaci a dát jí zdarma na web..
dusanmsk píše:Mne tento styl hudby sice vela nehovori, ale imo nechapem, preco to este nehra v radiach a komercne sa to neuplatnuje. Zvuk bez vyhrad, napad super, je to zive, melodicke.
Co se týče komerčního využítí mých písniček. Není to přesně směr, kterým se snažím ubírat, ale zároveň se nikterak nebráním šířit moje písničky kdekoliv. Rád bych se také hudbou živil. Jsem vždy rád, když se lidem moje hudba líbí. Už jsem zkoušel své písně posílat rádiovým dramaturgům i jsem oslovil nějaké nahrávací společnosti v čechách a tak, ale vždycky mi přišla odmítavá odpověď, upřímně mi řekli, že se jim moje hudba nelíbí a že nepočítají s tím, že by u lidí mohla mít úspěch.. jediný úspěch, který se mi daří je v zahraničí. Například v Indii jsem komponoval pro docela slavné a uznávané zpěváky a také jsem pracoval s textaři obrovského formátu v oblasti indického popu. V čechách mají možná lidé trochu jiný hudební vkus, těžko říct 8)

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 18 kvě 2011 10:32

Džirka píše:V čechách mají možná lidé trochu jiný hudební vkus, těžko říct 8)
ve značné míře spíš NEVKUS, s "hudebními dramaturgy" v čele (vím o čem mluvím) :wink:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 18 kvě 2011 11:49

Ja sa teda orientujem na uplne iny styl hudby a nemam komercne ambicie ( uz mi imo zdrhol vlak, nemam na to cas atd, proste vyhovorka sa vzdy najde :wink: ), kazdopadne aj s pokecu s par ludmi, ktori komercne tanecnu hudbu vydavaju, som nadobudol pocit, ze v CR/SR to ani nema zmysel skusat. Ono si staci popreladovat par radii. Prakticky pocuvam rekreacne len Kiss98fm a vzdy ked pridem na Slovensko a naladim Express kvoli radarom, tak ma s tych sraciek ide vyrutit. To je sama Misha, Pica, Cigan, Gaga, no sracka na sracke...

A pamatna veta jedneho chalana zo Ziliny, ked skusil nakracat s demom v jednom sk vydavatelstve, dostal odpoved "na vratnici" v style "to viete, keby to bolo ako Buty, to vam hned vydame, ale toto by nikto nepocuval". Tymto Ta zdravim Azert :-).

Takze pokial je moznost, tak na sk a cz kalat zvysoka a chytit sa prilezitosti inde pokial nejaka je.

jackies

Příspěvek od jackies » 18 kvě 2011 12:10

Samozřejmě, že by to poslouchala jen menšina, protože jak si tu většinu média vychovali, takovou jí mají.
Vybrakovat mozky hned od útlého věku.
Nejhorší je, že tyto vymytý mozci v dospělosti fungují na postech, kde rozhodují o další poslouchatelnosti nebo neposlouchatelnosti.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 18 kvě 2011 12:15

A vkusu a emocím národa vládnou hysterické shity jako Superstar, Talentmánia atd., okořeněno Šeherezádou a ordinací v zelené zahradě ... :shock:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 18 kvě 2011 12:17

Superstar je fajn program podla mna .. Neviem co je na nom shitoveho .. Mna bavi ..

Džirka

Příspěvek od Džirka » 18 kvě 2011 16:01

Jo říká se, že všichni ti bossové a rádioví či televizní dramaturgové se jen snaží vyhovět vkusu lidí, ale skutečnost je naopak. Protože většina lidí jsou konzumenti, jsou to právě ti dramaturgové, kteří formují vkus většině lidí. Většinou hudbu ani příliš necítí, jen se snaží nabízet nějaké produkty a rýžovat z toho peníze. To, že se producenti a šéfové nahrávacích společnstí pletou, o tom by mohla mnohokrát mluvit historie. Například, když přišli Beatles jako neznámá kapela oslovit první nahrávací společnost, tak hudbu beatles odmítli s tím, že taková hudba nikoho zajímat nebude. Mimochodem to samé se stalo Karlu Gottovi. :)

Odpovědět