Proč odsud mizí skladby?

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Radek Zelenka

Proč odsud mizí skladby?

Příspěvek od Radek Zelenka » 01 led 2010 15:12

Za posledních pár měsíců jsem tu byl svědkem zablkování skladby a pak jejího vymazání. Proč to? Chápu, že někteří uživatelé zde mají ban, v pořádku, když si ho zasloužili, ale když sem dají skladbu, tak ta by se bezděky nemusela mazat, ban nemá snad ta hudba, ale uživatel. Poslední případ jsem viděl včera.

Skladba Michelle od jakéhosi asgarda, nedostala ani prostor k zhodnocení. Což mě tedy mrzí, já k tomu kritiku chtěl napsat. A tak snad touto cestou se tento interpret dočká hodnocení, nevím, spíš asi ne.
Toto není téma o jedné skladbě, toto je téma o skladbách, které odsud záhadně mizí (ne, že se přesouvají na smetiště, prostě se mažou) a já bych moc rád, aby se to dít přestalo. Od svého příchodu sem jsem svědkem tohoto totiž na každém kroku a vážně mně to už začíná vadit.

Pokud sem tedy kdokoliv umístí skladbu, tak bych jí rád zhodnotil, pokud mě zaujme (a i pokud nezaujme, nevidím důvod k výmazu). Je mi zcela jedno, zda ten člověk má ban nebo ne. Skladba Michelle mě zaujala a než jsem jí stačil zhodnotit, už bylo téma zamknuté. Za další chvíli bylo zcela vymazané. Takovouto fašistickou cenzuru si tu tedy s prominutím nepřeji. Zda jde o zaujatost proti jednomu autorovi či celoserverovou aktivitu, nevím. Jinde jsem se s tím nesetkal.
Naštěstí jsem si zapamatoval link na interpreta a tak mohu hodnotit. Pokud tedy mohu. Na to se ptám vás, těch, kteří toto promazávání provádíte.

Otázka 1) mohu "zmizelé" skladby zhodnotit? 2) mohu připomínat/vyvolávat i smazaná témata?

Pokud nemohu ani jedno z vyřčeného, tak mi pak nezbývá, než odsud odejít, protože toto je vážně hulvátské chování. Ban může mít user, ne jeho hudba, natož pak hodnotitel. To je jedno z mých "zlatých" pravidel. Zdůrazňuji, že už vůbec nesmí být bráněno ostatním jakoukoliv hudební produkci komentovat. Vše z vyřčeného bylo porušeno.

Přeberte si to pánové jak chcete, ale já viděl dostatečně vaše projevy při vyhazování onoho interpreta a myslím si o tom své. Že byly použity i urážky na mé kamarády, to se mě velmi dotklo, ale byl jsem raději zticha. Teď, po tomto dalším výmazu už jsem zticha být nedokázal. To už je na mě prostě moc, bránit mi v komentování skladby jejím prostým smazáním.
Naposledy upravil(a) Radek Zelenka dne 01 led 2010 16:03, celkem upraveno 1 x.

Ivo
Moderátor

Re: Proč odsud mizí skladby?

Příspěvek od Ivo » 01 led 2010 16:03

Pokud někdo má ban, týká se přirozeně veškerých příspěvků na tomto fóru, bez ohledu na téma i bez ohledu na případné pokusy infiltrace pod novým nickem. Myslím,že to je normální a nevím co tě na tom tak zvláštně vzrušeně překvapuje. Proto jsou tu moderátoři, aby na tyto (i jiné) věci dbali. Možná se pletu, ale tvůj jazykový styl v něčem tak trošinku připomíná onoho zmíněného zabanovaného uživatele :wink: Ale možná se pletu :)
Naposledy upravil(a) Ivo dne 01 led 2010 16:09, celkem upraveno 1 x.

Radek Zelenka

Příspěvek od Radek Zelenka » 01 led 2010 16:09

Ivo: Uveřejnění hudební skladby není podle mého soudu příspěvek, nýbrž pouhé uveřejnění hudební skladby. Za to má být uživatel perzekuován, smazán, proč jako?

Ale já se ptal na to, zda mohu tedy znovu otevřít smazané téma a zhodnotit danou skladbu. Na to jsem odpověď nedostal.
Naposledy upravil(a) Radek Zelenka dne 01 led 2010 16:12, celkem upraveno 1 x.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 01 led 2010 16:10

No, omlouvam se, pokud se mylim, ale tak nejak mam silny podezreni, ze uzivatel "Radek Zelenka" je Jindy. Styl vyjadrovani a pokrivena logika ("ban ma uzivatel, ne jeho hudba"... ehm... to pak muzes rict, ze "ban ma uzivatel, ne jeho prispevky" :) v prispevku vyse uplne odpovidaj... Je samozrejme otazka casu kdy tu bude Jindy zas, osobne si myslim, ze uz tu pod nakyma novyma nickama zase je, jak to predvedl v minulosti uz nekolikrat. Asgard byl dost pruhlednej, ale i tak sem cumel, jak to Excom tak rychle vypatral :) To bylo dobry. A souhlasim s tim zamcenim jeho threadu. Ac jsem jinak velkej nepritel zasahu podobnyho charakteru tady na foru...

edit: koukam, ze Ivo si taky vsiml :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 01 led 2010 16:11

Radek Zelenka píše:Jde jen o uveřejnění skladby interpreta, který se zde mimo jiného dočkal velkého ohlasu. Většího, než kdokoliv odsud.
8) :) Myslím že není co dodat. Jakýsi Asparagus sem dá skladbu, jejímž autorem je po právu zabanovaný bývalý člen a Radek Zelenka má z toho závažné vnitřní, umělecké i demokratické problémy a domáhá se svých ústavních práv :D
Naposledy upravil(a) Ivo dne 01 led 2010 16:15, celkem upraveno 1 x.

Radek Zelenka

Příspěvek od Radek Zelenka » 01 led 2010 16:14

Snažil jsem se do tohoto tématu psát co nejvíc korektně. Toť můj jazykový styl. Jinak na to většinou jebu, jak víte ;)

Radek Zelenka

Příspěvek od Radek Zelenka » 01 led 2010 16:17

Ivo píše:
Radek Zelenka píše:Jde jen o uveřejnění skladby interpreta, který se zde mimo jiného dočkal velkého ohlasu. Většího, než kdokoliv odsud.
8) :) Myslím že není co dodat. Jakýsi Asparagus sem dá skladbu, jejímž autorem je po právu zabanovaný bývalý člen a Radek Zelenka má z toho závažné vnitřní, umělecké i demokratické problémy a domáhá se svých ústavních práv :D
Když myslíte. Každopádně nyní vím, že jste moderátor, jinak byste mou citaci neměl jak jinak získat.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 01 led 2010 16:18

Radek: jestli te zajima Jindyho hudba, tak proste sleduj jeho stranky... tenhle bejvalej uzivatel se tady dopoustel takovych zverstev, ze je zazrak ze nebyl zabanovanej mnohem driv. Jedna se o vyjimku, jinak tady doufam nikdo skladby svevolne nemaze.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 01 led 2010 16:20

Radek Zelenka píše:Každopádně nyní vím, že jste moderátor, jinak byste mou citaci neměl jak jinak získat.
No to je pravda, to se jinak nedá ... šmankote, jsem prozrazen :)

Radek Zelenka

Příspěvek od Radek Zelenka » 01 led 2010 16:21

Cyril: ja bych ale rad, aby ani nikdo nemazal ani jeho skladby...nemuzes me nutit ke sledovani jeho stranek, pokud on chce sve skladby prezentovat zde...

ja se s tim clovekem osobne bavil a na skladbe Michelle mu hodne zalezelo, chtel komentar, tak jsem mu ho chtel poskytnout zde...bohuzel se nezdarilo...
Naposledy upravil(a) Radek Zelenka dne 01 led 2010 16:24, celkem upraveno 1 x.

Radek Zelenka

Příspěvek od Radek Zelenka » 01 led 2010 16:22

Ivo píše:
Radek Zelenka píše:Každopádně nyní vím, že jste moderátor, jinak byste mou citaci neměl jak jinak získat.
No to je pravda, to se jinak nedá ... šmankote, jsem prozrazen :)
Ne, to se opravdu zde na PHP fóru jinak získat nedá. Tudíž jste moderátor a ještě k tomu švindlíř. Gratuluji.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 01 led 2010 16:23

Radek Zelenka píše:nemuzes me nutit ke sledovani jeho stranek, pokud on chce sve skladby prezentovat zde...
Excome, jsi tam ? :wink:
Radek Zelenka píše: Ne, to se opravdu zde na PHP fóru jinak získat nedá. Tudíž jste moderátor a ještě k tomu švindlíř. Gratuluji.
Tak jo :)) Jen vyvolení mají možnost kliknout na tlačítko "citovat" :)))
Naposledy upravil(a) Ivo dne 01 led 2010 16:24, celkem upraveno 1 x.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 01 led 2010 16:24

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Radek Zelenka

Příspěvek od Radek Zelenka » 01 led 2010 16:26

Ivo píše:
Radek Zelenka píše:nemuzes me nutit ke sledovani jeho stranek, pokud on chce sve skladby prezentovat zde...
Excome, jsi tam ? :wink:
Radek Zelenka píše: Ne, to se opravdu zde na PHP fóru jinak získat nedá. Tudíž jste moderátor a ještě k tomu švindlíř. Gratuluji.
Tak jo :)) Jen vyvolení mají možnost kliknout na tlačítko "citovat" :)))

gratulace, tak smazte i me i muj nick, ktery je tedy domely jindy...a bude to zase v poradku...ale stiznosti se zde proste musi vyrizovat verejne...tato byla publikovana, vyrizena nebyla, ale nevadi...

Radek Zelenka

Příspěvek od Radek Zelenka » 01 led 2010 16:27

Každopádně mé otázky tu padly jen dvě a sice:

1) mohu "zmizelé" skladby zhodnotit?
2) mohu připomínat i smazaná témata?

Toť vše, co jsem zde potřeboval vědět. Vážím si svých kamarádů a chci jim pomoci. Bez tohoto tématu to bohužel nešlo.
Naposledy upravil(a) Radek Zelenka dne 01 led 2010 16:33, celkem upraveno 4 x.

Zamčeno