Ray Subject - Back in Time

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 úno 2009 13:34

tak po dlhom case som si nasiel nieco malo casu na moje znacne zanedbavane hobby :-)

ADDyS

Příspěvek od ADDyS » 18 úno 2009 13:39

nejde stahnout

biscuit

Příspěvek od biscuit » 18 úno 2009 13:41

dendy a jeho linky, to uz je snad legenda.. marku nekvaltuj furt :-D

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 úno 2009 13:45

aha niekde je zdrada ! hned to pozriem...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 úno 2009 13:47

no uz by to malo ist teraz...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 18 úno 2009 14:08

uz to ide :-)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 19 úno 2009 11:44

fiha takze nikoho to neoslovilo ? kludne mozete byt aj kriticky, ja si prave tentoraz vobec nie som isty, zacinam rozmyslat vazne o zmene stylu :)

dano

Příspěvek od dano » 19 úno 2009 11:48

:-) no u teba sa mi vzdy pacili take tie ovela mene kalerabove veci... toto je prilis fundamentalisticke :-)

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 19 úno 2009 11:56

mne se to dost libi... je to plny energie... celkove je to udelany fakt profi... proste track na urovni... zvuk perfektni... ja tomu nemam co vytknout...

z ceho mas basu?

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 19 úno 2009 12:06

jo z ceho je ta basa? :))

btw: zajimave jak koresponduje se slunecni fazi tady :)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 19 úno 2009 12:12

dano: celkom chapem ... slubujem ze v nasledujucom tracku viac popustim uzdu svojej fantazie a menej sa budem drzat mantinelov a sablon.. :-)

ekeaze: dik :) kazdopadne potesi taka pochvala :)

jo a basa je toto:
http://www.g-sonique.com/gweb/alien303.htm
jemne doladena cez bootsyho "density" a eq .. ale len jemne, alien sam o sebe dava strasne fajn basy :)

este potom ten uvodny pad co ide hned od zaciatku je z toho free NI Kore Player ... a zvysok tak 70:30 blofeld : snow

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 19 úno 2009 17:42

dendy: Je to fajn, ale ja bych koment nenapsal, pokud bys nenapsal tu vyzvu. Me ten trance, nebo psy trance ci co tohle je, prijde proste porad stejny. Ty to umis, zni to profi, ale proste je to porad stejny, nejvic mi to prijde prave u ty basy a kopaku, to je proste uplne klasicky, co jsem slysel milionkrat - a nejde o kvalitu, nebo to, z ceho to leze, jde o ten charakter, ktery je pro ten styl typicky.

Psal jsem to nekolikrat, ale kdysi jsem na audionet.sk slysel v tom radiu nejakou tvoji pomalejsi vec (a ne, nenasel jsem ji v te starsi kolekci, co jsi nedavno tady publikobal), ktera byla paradne melodicka, ja mam strasne rad vyrazne melodicke veci a tamto znelo fakt dobre.

V Back In Time se mi nejvic libi aspon nejaka ta melodie co zacne kolem 2:39, jinak mi tam nic neprijde melodicky vyrazny - coz stejne tady na Ezone moc casto neslysim.

Styly jako DnB, Trance, House atd., to mi prijde proste moc omezeny, pokazdy to zni podobne nebo stejne, jednou se uda nejakej standard a pak to vsichni tak delaj. Me se to nelibi, proto z principu nerad pisu komenty, i kdyz profi zvladnutym skladbam, ktere ale zni jako tisic dalsich.
Mam vazne problem s takovou hudbou. Ten problem je prave v tom, ze kdyz tyhle Trance nebo DnB tracky (co tu na Ezone vznikaji take), uslysim v radiu, tak pokud ten track zrovna neznam, tak si nereknu "a, tohle je Dendy", protoze proste ja tam neslysim zadnej rukopis, jen dokonale naplneni kriterii pro ten styl, technickou preciznost a tak dale, ale rukopis moc ne.

Takze uvazovani o zmene stylu - nebo lepe, vymysleni vlastniho - v tom ti fandim a myslim si to uz dlouho, ze by ses mel na trance vykaslat. Ale je to tvoje vec.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 19 úno 2009 19:11

jindy: nemuzes srovnavat hrusky s jabkama - tanecni styly a pisnicky a hudbu zalozenou na melodii. myslim, ze dokud clovek nechape tenhle rozdil, nemuze ho to bavit. nechci to tady rozmazavat po sto padesaty sesty...

dendy: musel jsem si udelat cas a poslechnout pekne v klidku na miste, kde jsem zvyklej poslouchat :-)
covece nevim jestli jsem uz z tech housovejch tlustejch kopaku tak zblblej nebo co, ale dole bych to udelal macatejsi, silnejsi (o spetku).. ja vim je to psy s vetsim tempem a kopak i basa jsou spicatejsi a na velkym zvuku, kdy to boucha to je jinej mazec.. mozna jen muj ulet ;) ohledne zvuku me taky zaujal ten bitcrush - co to je za fx? prijde mi mekkej, libil by se mi ostrejsi, mozna az lehounce rezavej ke konci..
track je peknej, dobre udelanej, je videt, zes nic nezapomnel.. proto rikam, stokrat skoda, ze nevydavas a neposunes se na "profi" uroven, na kterou mas. ne kvuli prachum a prodejum, proste kvuli dosazeni svyho pravyho levelu. prijde mi to jako kdybys byl vybornej karatista a spokojil se se zlutym pasem.. 8)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 19 úno 2009 19:20

biscuit: :)) to o tom karatistovi na konci ma pobavilo :))

no.. kopak a basa.. no jo tam je to strasne komplikovane uzemie, clovek trosku prida a uz je to moc, trosku uberie a uz je to malo.. :) s tym mam furt problem a najviac sa na tom nadriem, najst vhodny kompromis

bitcrusher je defaultny v Cubase 4 :) mne sa praveze strasne paci ze je taky uhladeny :)

jindy: nuz.. aj to je nazor, dik aj za ten.. v niecom mas mozno pravdu ale na druhej strane.. tiez nebudes vycitat metalistovi tie gitary, nie ? proste.. su urcite nosne piliere v ramci zanru ktore je nutne dodrazat, inak sa ti to cele rozsype ako domcek z karat a bude z toho pre nikoho nezaujimava blbost.. a povedzme si pravdu, keby som chcel robit experimental len podla seba tak robim hudbu do suflika bez akychkolvek mantinelov a nehadzem to ani na net lebo viem ze to aj tak nikto nebude chciet pocuvat :))

ale kazdopadne aj s tvojho si berem urcite ponaucenie - ja som sa posledny rok hodne pachtil za zvukom a snazil sa co najviac priblizit oficialnej psy "sablone".. osobne mam pocit ze sa mi to aj tak est zdaleka na 100% nepodarilo ale tiez sa mi zda ze pri tom pachteni za sablonou tak nejak stale menej a menej do toho davam "zo seba" .. mozno preto uz niesom tak spokojny s poslednymi 2-3 trackami, napriek tomu ze cielova skupina pre ktoru su urcene si cim dalej tym viac pochvaluje....

ale zase.. na strane tretej - ked si to potom niekto pochvali, a paci sa mu to, tak nebudem hrat intelektuala ktoremu je uznanie lahostajne - proste, ano, potesi ma to, a velmi, mam pocit potom ze to ma zmysel..

takze.. je to komplikovane.. proste.. clovek stale hlada tu spravnu cesu..

tolko moja uvaha :))

Odpovědět