Ronny K - Onyx (Daveyy Remix)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět

tomy45

Re: Ronny K - Onyx (Daveyy Remix)

Příspěvek od tomy45 » 07 čer 2011 16:14

Zvuk je teda desny :) zlieva sa mi to vsetko. Aranzovo miestami nedotiahnute ( hodnotim podla trensovaciek a tak ;) ) proste to len hra, zo zaciatku to nesie dej, potom to len hra. Prechody co maju kvazi uvadzat do dalsieho vyvoja skladby hodnotim ako nevyrazne, slabsie. rozhodne k takemuto songu kratsia minutaz by mi pasovala. Neni to zle, ale nedotiahnute, sprznene tym zvukom, ktory mi kazi aj celkovy dojem zo skladby, lebo miestami tazko rozoznat o co ide...

darrenbeat

Příspěvek od darrenbeat » 07 čer 2011 17:27

neuraz sa, ale skus si vypočuť toto, robil to kamarat vo FLku,

http://www.youtube.com/watch?v=c-y6Cejs ... re=related

rada: pohraj sa s kickmi, nech je vidno čo je čo, pusti si to aj 100 krát, ale zamakaj na tom, zvuk sa mi zdal good, len EQualizačka a kompresia mi kus ušla, ale to je druhotne, prvom rade je tvorba :], ja sem niečo hodim o chvilu, ten moj shit :]]

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 08 čer 2011 12:44

Napad to nebol zly, len chybaju skusenosti k rozumnej realizacii. Neodsudzujem to, kazdy nejak zacinal a niekto zacina roky :). Ku koncu sa to nejak rozosralo, to by som zmazal a zacal znovu. Pocitaj ale s tym, ze ked sa naucis rozumne ovladat software, v ktorom to robis a naucis sa robit aranz, budes mat nekonecny hlavybol z temy zvanej "zvuk" a budes sa stale ucit a ucit a ucit. Ale taky je uz zivot. Drzim palec.

Daveyy

Příspěvek od Daveyy » 08 čer 2011 23:48

Díky, někdy si už tak připadam ale ted spíš dávám více přednost instrum než trancu pač co si budem povídat tak je to i lehčí žánr :) Jinak jestli je hlavybol bolehlav tak to už začínám mít, někdy jdu spát a furt se mi broukaj náký melodie až mi to je někdy nepříjemný když kvůli tomu nemužu usnout :( :D

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 09 čer 2011 17:15

Sme na tom podobne. Tych napadov by bolo mraky. Mne kolkokrat v hlave zneju kompletne tracky, do detailov rozpracovane, najma rano ked sa budim. Nez sa ale donutim vstat, zapnut komp, nahodit daw, je to vsetko v riti. Bud to proste zabudnem, alebo ma nieco vyrusi. Pripadne tuknem do inej klavesy ako som chcel, vyda to iny ton, neajdem prave taky zvuk, ako tie co mi zneju v hlave a zrazu je to vsetko prec a v hlave zostava vaakum.

Daveyy

Příspěvek od Daveyy » 09 čer 2011 18:57

přesně tak :(

Odpovědět