SadLuck - Konec bez filmu

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
SadLuck

SadLuck - Konec bez filmu

Příspěvek od SadLuck » 09 úno 2010 00:07

Na světě je tolik filmů bez konce. Tohle je konec bez filmu.
Nic v tomhle dílku není předem promyšlené - skladbičku jsem pro legraci ťukal myší někdy ve dvě ráno, vrstvil efekt na efekt.. stoupnul si k mikrofonu a napoprvé nahrál nesmyslná slova, která mě zrovna napadala (a kupodivu z toho vyšla taková zvláštní báseň :wink: ). Nakonec jsem vzal pár videíček, která jsem natočil minikompaktem od panasonicu - našel nějakou maminku s holčičkou, poskládal videíčka a nahrál v jejich duchu nějaký závěrečný monolog hlavního hrdiny filmu... (od titulků už se nic neděje, jen dohrává skladba, asi jsem to měl useknout)

Budiž toto dílko věčnou památkou toho, že jsem v jednadvaceti onemocněl děsivou touhou vkročit se svými projevy na rovinu audiovizuální. Kdo by pro mě měl roli ve filmu, seriálu, rádiu, ozvěte se :D nejsem zas tak nereprezentativní :mrgreen:

a já jdu zas šetřit na Canon EOS 7D, abych mohl začít natáčet alespoň něco...

Za každé slovo jsem rád! V poslední době jsem začal pomalu vypouštět do světa i svoje hrátky mimo City of Autumn http://bandzone.cz/sadluck.

bassline

Re: SadLuck - Konec bez filmu

Příspěvek od bassline » 09 úno 2010 01:15

Pre mna pozitivne :wink: ...paci sa mi to, ma to emocie....aj video k tomu sadne...skoda len ze na zaciatku nerozumiet uplne az tak tej reci....

Wohma

Příspěvek od Wohma » 09 úno 2010 01:36

Nejak to na me nezapusobilo. Hudba vzhledem k atmosfere docela dobra, ovsem aby konec vyvolal nejakou katarzi, tak mu musi neco predchazet. Ani jsem vlastne nepochopil, jestli mam hodnotit hudbu, video, hudbu s video nebo zdali na to mam koukat jako na minifilm. Ci spis mikrofilm :D
Kazdopadne jako prvni pokus dobre, klidne pokracuj :)

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 09 úno 2010 10:50

Taky mam zpětně pocit, že tomu neni mc rozumět.. budu muset najít nějakej kompromis mezi takovym tim "odfláklym" mluvenim a srozumitelností :) ... hlavně z "když" v "teď když mi zbylo jen pár videí.." se stalo jen takový podivný zabasování vlastnim hrudníkem a nějak se vytratila artikulace..

Wohma: No jasně, tady máš část filmu, u který tu katarzi předpokládáš a tim pádem si máš domyslet ten film předtim :D ... těžko tomu řikat první pokus... možná v tom, že sjem konečně jednou spojil video a hudbu. První pokus bude, až něco opravdu natočim a co se hudby týče těch prvních pokusů zas bylo už docela hodně..

Wohma

Příspěvek od Wohma » 09 úno 2010 11:05

Jasne, ale clovek muze celej zivot delat kvalitni hudbu a stejne kdyz ma pak neco udelat ke konkretnimu filmu nebo jen zaberu, tak muze byt ztracenej. Je to to samy a pritom to neni to samy :) Nebo aspon nemusi byt pro vsechny, znam lidi, kteri si vsechno vizualizuji v hlave a tim padem vidi film vsude :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 09 úno 2010 12:48

hm.. to mohol byt dobry film sudiac podla konca :-)

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 09 úno 2010 14:47

Však on jednou bude ;) .. zatim tu mam trochu problém v podobě minifoťáčku, se kterym se nedá pořídit normální fotka, natož filmový materiál... a má zrcadlovečka je ještě z časů, kdy podobné přístroje nedisponovaly ani live preview na displayi, natož schopností natáčet video...

delay

Příspěvek od delay » 09 úno 2010 15:14

Hudba mi přijde fajn, je tam prostě určitěj potenciál či talent, kterej z toho leze, ale to cítím spíš intuitivně. Zkrátka - máš na to, ale cesta nahoru snadná není. A ty myslím chceš nahoru :)

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 09 úno 2010 18:08

bytí dole už mě nějak omrzelo, má to svoje klady, ale po těch letech už to člověku nemá co nabídnout :) Zítra jdeme s kapelou hrát do soutěže RGM Live Space, tak jsem zvědav, jak se nám to a povede a jestli nám to k něčemu bude..

A už vážně uvažuju začít se cpát někam na castingy.. jen vědět kam :)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 09 úno 2010 18:11

Eurovision 8)

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 09 úno 2010 18:18

To už tu v Čechách nemáme :mrgreen:

Wohma

Příspěvek od Wohma » 09 úno 2010 21:42

Kdo by se divil, po celonarodni ostude s Kabatama a ceskym internetovym cikanem :D

Odpovědět