Scissors party

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
diplo

Scissors party

Příspěvek od diplo » 30 led 2013 15:43

ahoj lidi prikladam zde jeden ze svych prumernejsich tracku k hodnoceni. tento track jsem dal na internet jenom kvuli tomu, abych pochytil o nem nejake rady, tipy etc. tak se vas timto ptam, co na to rikate? chtel bych slyset jak to zni v usich odbornikum jako jste vy. Predem upozornuji ze po strance masteru - priznam se - jsem si nedal moc zalezet takze je to odflaknutejsi a na rychlo poskladany. btw neleknete se prvnich 2 vterin pri nahravani na SC, nebo pri ukladani z abletonu se mi nejak pokroutil zvuk te kytarove basy. Dekuji a preji prijemny poslech.

ELECTRO HOUSE

andels

Re: Scissors party

Příspěvek od andels » 30 led 2013 23:53

Struktura skladby je teda hodně šablonovitá tzn. že jsem schopný předpovědět, co se přesně bude dít (i bez toho, aniž by mi to soundcloud ukázal). Skladba je variaibilní (přechody), ale příliš moc změn ji neprospívá. Spíš bych ji nechal čas, aby se vyvíjela, takhle je motiv rychle vyčerpán. S tím souvisí i její slabší melodická stránka, která je klasicky electrohazoidní - vyhoněný synťák přes glide, což vede k nudě, protože tohle už tady několikrát bylo. Já v tom slyším jen snahu rychle dodělat trek.

Odpovědět