Shockwave - Music Is Life (Temperance Remix)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
noiseartmedia

Shockwave - Music Is Life (Temperance Remix)

Příspěvek od noiseartmedia » 21 bře 2015 20:51

ahojte tady davam na ukazku muj viteznej remix contest,z celeho remix packu jsem pouzil jen vocal,zatim to diffuzion records dali jako teaser,,,,pak jsem dam celou verzi,,diky za komentKick-Drumazon.Lead-Sylenth,Ni Massive,Spire.Screeches-Ni Massive,Sylenth.Percusion-Drumazon.Vocal original od Shockwave.Pads-3 osc.Distortion-Clip distortion,Izotope Trash2,Camelcrusher,Camelphat3,Tone2 Filterbank
Naposledy upravil(a) noiseartmedia dne 22 bře 2015 12:23, celkem upraveno 3 x.
temperance

bassline

Re: Shockwave - Music Is Life (Temperance Remix)

Příspěvek od bassline » 22 bře 2015 09:12

Paci sa mi ta melodia co hraje lead + tie elektroidne tom-toms v prechodoch. Vokal mi pride ale gycovy a leady su na moj v kus az prilis zvukovo "narvane". Ale to bol asi zamer, takze OK. Rad by som vypocul celu verziu :)

noiseartmedia

Příspěvek od noiseartmedia » 22 bře 2015 11:12

az bude full tak sem hodim,,,oni pripravujou album na duben,,,od pondelka se vsechny tracky tady z toho albumu mastrujou,,jinak ty leady jsou distorzovane a chteli abych udelal vyssi frequence kvuli crispier.jinak to vychazi u Holandskeho Dutch Master..to je holandsky Hardstyle profesional ktery se taky v Hardstyle pohybuje opravdu dlouho.jinak kick jsem si delal v Drumazonu,vocal je origos od Shockwave,,,lead Sylenth 1,NI Massive,Spire,screeches jsem delal v Sylentu a v Massivu.Distorze Izotope Thrash2,Camel crusher,Camelphat3.Eq \fabfiletr pro q
temperance

noiseartmedia

Příspěvek od noiseartmedia » 09 dub 2015 11:57

bassline...ten vocal je original od Shockwave,,je pravda ze jsem ho mohl upravit a lip si s tim vyhrat,,,ale mel jsem jen tri dny tady na ten remix tak jsem byl rad ze jsem to stihl do terminu,,,jinak takovej styl vocalu se hodne pouziva v hardstyle anthemech,,,,
temperance

Odpovědět