Soimmo - Breaking Down The Walls LP

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
peteness

Re: Soimmo - Breaking Down The Walls LP

Příspěvek od peteness » 17 led 2012 21:01

Uplna pohoda. Vzdycky to tady rychle proklikavam a tohle me donutilo zustat. Prijde to mi jako standartni veci z DI.FM Chillout. Dobre poraranzovane, dobre nastroje, sitar je pekny, prostorotvorba uplne v pohode. Je tam slabsi ta kytara, ale co to je za track nevim, protoze mi to nejak splyva v jedno. Kdyby to melo byt fakt profi i zvukove, asi by to chtelo zapojit naky analog outboard nebo aspon analog mastering. Jen mu nazor.

peeetras

Příspěvek od peeetras » 17 led 2012 21:30

Soimmo píše:
peeetras píše:Některé tracky sou velmi povedené dle mého.
Které třeba ?
Intofinity ta mi připadá v pohodě a Way Under Clouds tam mi trochu vadí vyčnívající piánko jinak dobré
362

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 17 led 2012 23:25

tak sem poslouchal cestou domu z prace a musim rict , že se mi to fakt líbí.. :wink: jeste jednou díky za přijemný poslechový album..

Soimmo

Příspěvek od Soimmo » 17 led 2012 23:54

pete ness píše:Uplna pohoda. Vzdycky to tady rychle proklikavam a tohle me donutilo zustat. Prijde to mi jako standartni veci z DI.FM Chillout. Dobre poraranzovane, dobre nastroje, sitar je pekny, prostorotvorba uplne v pohode. Je tam slabsi ta kytara, ale co to je za track nevim, protoze mi to nejak splyva v jedno. Kdyby to melo byt fakt profi i zvukove, asi by to chtelo zapojit naky analog outboard nebo aspon analog mastering. Jen mu nazor.
Děkuju. Máš asi pravdu. Někdy by to chtělo nějaké věci trochu nabarvit analogovýma barvama. Chytlo by to víc objemu a jakože uvěřitelnosti. Bohužel většinu času věnuju komponování a hraní, takže mi nezbývá moc času na vydělávání na analogové krabice nebo placení studia. Časem...

Jinak my jsme se vlastně jednou setkali i osobně. Kupoval jsem od tebe černý Akai MPC1000. Už je to sice pár let ale pořád si to pamatuju. V Olomouci.

Díky za poslech a názor.

Soimmo

Příspěvek od Soimmo » 17 led 2012 23:57

peeetras píše:
Soimmo píše:
peeetras píše:Některé tracky sou velmi povedené dle mého.
Které třeba ?
Intofinity ta mi připadá v pohodě a Way Under Clouds tam mi trochu vadí vyčnívající piánko jinak dobré
Heej, díky žes to napsal, já sem s tím piánkem pořád bojoval, ale nakonec sem to nechal tak.

Soimmo

Příspěvek od Soimmo » 18 led 2012 00:00

Prvotsky píše:tak sem poslouchal cestou domu z prace a musim rict , že se mi to fakt líbí.. :wink: jeste jednou díky za přijemný poslechový album..
Jsem poctěn a vážím si toho. Díky! :mrgreen:

peteness

Příspěvek od peteness » 18 led 2012 00:25

Soimmo: jo, a jeste ho mas? :) Nezlob se, ale ten Akai mi nak vypadnul z pameti. Matne si vzpominam na lidi co brali Microkorga, Juno, Prophet, Norda, ale ty jsi asi nenapadny :)

Soimmo

Příspěvek od Soimmo » 18 led 2012 11:56

pete ness píše:Soimmo: jo, a jeste ho mas? :) Nezlob se, ale ten Akai mi nak vypadnul z pameti. Matne si vzpominam na lidi co brali Microkorga, Juno, Prophet, Norda, ale ty jsi asi nenapadny :)
Prodal jsem ho pár týdnů po té. To byly doby, kdy jsem HW měnil jak ponožky.

Celé jsem to provedl značně rychle, protože jsem měl čekající ženu v autě (čekající na mě, ne dítě). Proto sis mě ani nestihl zapamatovat. :-)

Díky

Odpovědět