Syncro - Wings Riddim Mix

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
BS

Re: Syncro - Wings Riddim Mix

Příspěvek od BS » 05 led 2010 13:53

to mne zas prijde ta tecka kopaku, ze tam uplne nesedi. ale je to spis pichani hnid, bo jinak se mi ten track hafo libi. fakt super.

abuse

Příspěvek od abuse » 05 led 2010 14:59

vyborne. ja osobne by som dal trochu viac duorazu na basu a rytmiku a utopil by som tie plochy synthove trochu, preferujem agresivnejsi a viac pulzujuci dub. obaja vokalisti su fajnovi, ten druhy co zacne v polovici (juakali?) je absolutne skvely, ma krasnu farbu, podobnu ako hviezda paul st. hilaire

syncro

Příspěvek od syncro » 06 led 2010 13:30

Díky moc za komentáře. Toho kopáku už se mi tam nedařilo dostat přes tu basu víc, proto možná i ta tečka, aby byl ostřejší a čitelnější.

Cyril: Já tam ten refrén cítím, ale asi je to fakt žánrová věc 8-)

Monkey Fighter: S Johnym (Juakali) se kamarádím pět let. Kromě toho, že je dobrý vokalista, je i prima chlap a tak mě baví s ním trávit čas i mimo studio. Seznámili jsme se přes internet (líbila se mu kdysi jedna moje mp3 a napsal mi), od té doby sem každý rok tak na týden přijede, odehrajem spolu nějaký koncert a nahráváme 8-) On je primárně dubstepový MC, ale baví ho i dub a reggae, tak máme společnou zábavu. Je to dost těžké, spolupracovat přes půl zeměkoule, ale jde to. Samozřejmě bych byl radši, kdyby bydlel o ulici vedle, ale v Čechách vlastně žádní seriózní reggae vokalisti nejsou. Nezbývá, než jít cestou mezinárodních spoluprací... Nakonec je to i dobrá škola. Tihle chlápci mě naučili spoustu věcí a hlavně třeba zrovna Johny měl se mnou svatou trpělivost 8-)

Saša

Odpovědět