Tommy K. - 2nd November

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
TommyK

Tommy K. - 2nd November

Příspěvek od TommyK » 31 říj 2006 20:10

Celkem by me zajimal nazor, jak to pusobi, co tomu chybi, zvuk atd. Jsem takovej ten samouk asi jako vetsina lidi tady a urcite se mam jeste hodne, co ucit. Zadnej profi výkon necekejte, ale nazor urco hodte.
http://www.audionet.sk/Mp3/down.php?ids=5946

Cyril

Příspěvek od Cyril » 31 říj 2006 20:59

Posloucham na sluchatkach... prijemna hudba docela... Zvuk mi prijde takovej zahuhlanej, potreboval by aby basy vic basovaly a vejsky projasnit, podle me... Hodil by se tam vokal... Trosku jako hudba k nejaky pocitacovy hre, chybi mi tam nejakej "refren" nebo tak neco, co by z toho udelalo pisnicku, resp. track s nejakou strukturou... Proste to tak plyne. Ale posloucha se to hezky.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

matucha

Příspěvek od matucha » 31 říj 2006 21:23

+ ma to atmosferu
+ sou tam nejaky netuctovy zvuky

? basova linka mi uplne nesedi (vec vkusu)

- pride mi to pod hranici nevyraznosti, neni co si pamatovat... osobne mam lehce nevyrazny veci docela rad... takovy neutralni... ale tady mi schazi neco, ceho bych se chytil, najdi nejakej vyraznej zvuk/motiv a pak ho jeste necim podpor at netrci
- ty bici sou naprogramovany dost neotesane, nemaj zadnej vzruch... je to takovy mechanicky, vcetne crashe, kterej z toho trci... jestli neumis moc programovat, pomoz si nejakou smyckou, kterou treba nejak podivne upravis
- schazej gradace... v bicich se tam casem muze pridat shaker nebo nejaky perkuse... nebo neco na ten zpusob

ad zvuk

+ myslim, ze si nevybral zadny echt spatne hrajici samply, i kdyz treba cinely se mi moc nelibej esteticky
- predpokladam, ze to neni moc vymichany, sice neni blato, ale vsechny ty veci hrajou dost nudne, kopaku schazi udernost, snare je blemcavej, plechy nekde vzadu nepojici se se zbytkem
- celkove je to mozna moc utopeny ve verbu

asi bych ti nedoporucoval se zamerovat jenom na basy a vejsky, spis mi pride, ze to co tomu zvuku chybi je vetsi vyraznost, perkusivnost, tlak, nejaka energie... kdy si proste budes tu vec chtit okulit, takhle to klidne necham potichu a pri zkousce toho, jak to hraje nahlas to zase bez usmevu stahnu a necham dohrat

ale jinak mam dojem, ze tohle prekonas relativne rychle a budes delat fajn chillout... at to de!

Cyril

Příspěvek od Cyril » 31 říj 2006 21:36

matucha: mam rad tvoje komentare ke skladbam s radama... super
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

TommyK

Příspěvek od TommyK » 01 lis 2006 09:25

2cyril: diky za postrehy, s strukturou jsem si toho vedom...to je vec, ktera me vzdycky zamestna nejvic a pritom to neni porad to pravy orechovy

2matucha: to je presne to, co jsem v podstate chtel slyset...rady, typy atp....akorat presne nevim, jak toho, co jsi psal docilit nebo spis, co k tomu pouzit, aby to melo tu pravou stavu..popravde receno s michanim jsem si hlavu nedelal, coz je asi chyba, ale nevim presne, co s cim michat, nazvucovat, aby z toho pak nevylezlo jeste vetsi blato...kazda, rada, typy a triky jsou vitany

diky moc panove!!!

Odpovědět