;)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 21 čer 2006 11:55

No, mně se tam zrovna ta rána zase vcelku pozdávala. To je fakt hodně subjetivní :mrgreen:

Jindy

Příspěvek od Jindy » 21 čer 2006 12:15

Pavel Vantuch: ach jo, každýmu se líbí něco jinýho...to se potom člověk nezavděčí, když někdo má třeba rád skladby v happy stylu a jiný radši sad a happy ho vůbec nebere...je to těžký...zatim to nechám jak to je a budu se soustředit na důležitější věci než je úvodní sampl...

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 21 čer 2006 12:25

Hele, na nás se ale vůbec neohlížej :wink:

delay

Příspěvek od delay » 21 čer 2006 12:29

Jindy:
Mě se sice líbí tvá filosofie, aby se hudba líbila lidem, ale nutně potom musíš potlačit alespoň část svého Já. Dělej to, co cheš Ty a hledej optimální hudební řešení v sobě. Ostatní ti kromě mixu a masteringu mohou poradit pouze s minimálními detaily skladby... Ta rána je zrovna takovej detail...

Jindy

Příspěvek od Jindy » 21 čer 2006 12:35

delay: no to je detail, to je pravda...já bych ale strašně rád někdy udělal skladbu, která se bude líbit úplně všem...vím ale, že je to zbožné a utopické přání...zjistil jsem třeba, když jsem zkoušel různé druhy lidí, že důchodcům se nelíbí jakékoliv modernější bicí, preferují instrumentální skladby (ikdyž také jak kdo), můj bratr diskant zase nesnáší lámané beaty a má rád pouze ty rovné, takže nevím co s tím...
Naposledy upravil(a) Jindy dne 21 čer 2006 12:39, celkem upraveno 1 x.

Jindy

Příspěvek od Jindy » 21 čer 2006 12:36

delay: jinak díky, že se za mě (snad) nezlobíš za ten včerejšek...ale zrovna když jsme se tam hádali, tak jsem udělal tuto skladbu - měl jsem špatnou náladu :)
Naposledy upravil(a) Jindy dne 21 čer 2006 12:43, celkem upraveno 1 x.

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 21 čer 2006 12:37

To ale musíš uznat sám, že je to úplně nereálný. To prostě nejde.

Jindy

Příspěvek od Jindy » 21 čer 2006 12:41

Pavel Vantuch: no vím že to nejde na 100%, ale vem si, že třeba taková Mona Lisa je uznávaná jako nejlepší obraz světa, líbí se většině lidí, neviděl jsem na ní kritiky...ono to částečně jde...částečně, protože někdo se vždycky najde, komu se to líbit nebude, ale jde o to, aby těchto lidí bylo co nejméně...

delay

Příspěvek od delay » 21 čer 2006 12:48

Jindy píše:delay: no to je detail, to je pravda...já bych ale strašně rád někdy udělal skladbu, která se bude líbit úplně všem...vím ale, že je to zbožné a utopické přání...
S tímhle pocitem někdy skládám také, ale nenechávám se tím příliš ovlivnit. Máš poměrně vymezenej žánr (ikdyž...), takže se to nebude vždycky líbit všem... Hudba kromě jiného je také komunikace a sebepoznání na vyšší úrovni. Tvorba je zázračná věc a nejvíce bolí strach z veřejného nezájmu. Neblokuj se tím strachem a snaž se mysl napřímit jiným směrem, sám jsi psal, že máš rád Buddhysmus...

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 21 čer 2006 12:55

Jindy: Nevím, dívám se na to jinak. Chci být sám za sebe přesvědčenej, že je to vážně to, co mě naplňuje. A jestliže příjdu na to, že se to třeba líbí kamarádům, tak je to gut. Když s tím pak někde vylezu a tam se najde 20 lidí, co potom zaplácají rukama, tak je to super a člověku to dodává jistotu, že to dělá dobře a ne zbytečně, ikdyž ne třeba úplně nejlíp. Nemůžeš přece chtít, aby tvá tvorba jako víceméně neznámeho autora ihned dokázala oslovit masu lidí. To je fakt sci-fi.
Mona Lisa je jiná kapitola. Nebudu říkat, že tomu rozumím. Ale věřím tomu, že jsou lidi, co řeknou, že je ten obraz nádhernej, protože to přece říkají ostatní. Mě třeba vůbec neoslovuje. Ale asi tomuto druhu umění opravdu nerozumím.
Naposledy upravil(a) Pavel Vantuch dne 21 čer 2006 12:59, celkem upraveno 1 x.

Jindy

Příspěvek od Jindy » 21 čer 2006 12:56

delay: žánr mám teď celkem vymezený, líbí se mi lámané beaty, ale dřív jsem dělal pouze freetekno, prostě vymejvání mozků a to mě už teď nějak nenaplňuje...mám rád Buddhismus, kdyžtak s měkym I :)

Jindy

Příspěvek od Jindy » 21 čer 2006 13:03

Pavel Vantuch: jednou bych taky chtěl zažít ten pocit, že mi bude někdo tleskat, to musí být hodně příjemné, ikdyž zase na druhou stranu to zavání egoismem, kterého já se snažím stranit - někdy úspěšně, někdy ne...každopádně můžu se chlácholit pocitem, že moje stránky mají za ty dva měsíce co existují, návštěvnost +/- 50 lidí týdně, kteří se vrací, aby si poslechly moje nové sklaby, ale zase není to ono, je to virtuální...každopádně, abych řekl pravdu, mě Mona Lisa taky neoslovuje, je kolem ní moc hype a ikdyby nebylo, je to prostě jen obraz (divný) ženský...

Cyril

Příspěvek od Cyril » 21 čer 2006 14:18

Jindy píše:na druhou stranu to zavání egoismem, kterého já se snažím stranit
mindwarp.cz:

Mind Warp, je nový, český, kvalitní a originální, e-music net label.

...

Tracky od Mind Warp jsou technicky velice speciální a jsou v nich použity ty nejnovější a nejlepší zvukové postupy a technologie, které existují.

...

Důležitý pro mojí hudební tvorbu byl ale právě začátek roku 2006, kdy už jsem konečně načerpal tolik vědomostí, že jsem schopen tvořit opravdu zvukově velice kvalitní tracky.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Jindy

Příspěvek od Jindy » 21 čer 2006 14:24

Cyril: ježiš ten text je starej, já nevim co tam mám napsat...nestraš mě s tim...rozhodně to není text pro vás ostatní producenty, ale pro lidi jako taková mucholapka...přeci jen tam mám reklamu a e-shop, tak tam nebudu přece psát, že zdaleka ještě nehraju dokonale...to po mě fakt nechtěj...

delay

Příspěvek od delay » 21 čer 2006 14:25

Cyril:
No, taky jsem si všiml :shock: , ale nechtěl jsem to sem tahat.
Jindy:
Stačilo by všude na tvým webu použít slovíčko:
SNAŽÍM SE aby tracky od Mind Warp byly... atd., atd.

Odpovědět