Viki - DRUMS & Records - jak to zní?

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Viki

Příspěvek od Viki » 26 kvě 2006 11:04

rastis píše:Neviem, ci som to spravne pochopil, ale ak ratas so spozdeniami v ramci jedneho totozneho signalu, tak nevytvoris priestor, ale hrebenovy filter.
No já to nikdy nezkoušel,ale když to bude v ve třech stopách,
tak to asi bude mít nějaký vliv na obraz zvuku,vždy? posunutím nahrávky ve dvou stopách oproti sobě
se dá pěkně rozšířit stereo báze,nebo ne?
Jinak konkrétně jsem myslel zpoždění zvuku linky a microfonu jednoho signálu,určitě tam něco bude,ale nebude to v jedný stopě,takže každý zvláš?...

kexik

Příspěvek od kexik » 26 kvě 2006 12:37

... hrebenovy filter vznikne ked sa to mixne do jednej stopy... ale ani rozhodenim do sterea to nebude sranda, prilis si od toho neslubuj. chce to hodne skusania a imho najvacsia istota je mat na disku cistu gitaru a potom ju lubovolne prehanat krabickami a trebars aj aparatom. ledaze by bol gitarista taky macher ze ti zasoluje rovnako 20x po sebe a nebude ta chciet potom bit :)

Viki

Re:

Příspěvek od Viki » 26 kvě 2006 13:18

...až něco vytvořím,tak to sem někam pácnu a zkusíme hodit rozumy,
jinak kytarista-no musí poslouchat,protože děláme demáč pro svou kapelu
a kdyby mě nějak fyzicky "odrovnal",tak by přišel nejen o doprovodnou kytaru,zpěvy a vocály,ale neměl by to kdo nahrávat... :roll:
Neéé,tak samo,že bude rád,když to zahraje jednou,proto to bude ve více stopách a uvidíme.
Bicí zatím znějí dobře tak pak jen chytit tu pořádnou barvu zvuku a bude.

Viki

Link

Příspěvek od Viki » 29 kvě 2006 08:18

Tady je link na nové (obnovené) téma Drums&Records:
http://www.electrozone.cz/viewtopic.php?p=61698#61698
...jinak pánové se loučím...,nebudu zkoumat,jak se sem mají ty tracky vkládat,mám dost starostí s tím,jak to nahrát... :roll:

Odpovědět