Novinka

14. květen 2020

AKAI Professional MPC Live II

Obrázek

Značka AKAI Professional představila MPC Live II, snadno přenosný standalone produkční nástroj nové generace vybavený dotykovou 7" obrazovkou, dobíjecí baterií až pro 5 hodin provozu, bohatou audio/digital konektivitou včetně CV/Gate výstupů, Wifi nebo Bluetooth a nově také zabudovanými stereo reproduktory. MPC Live II je stejně jako jeho větší sourozenci MPC X a MPC One poháněn MPC softwarem integrovaným přímo v hardwaru a společně s ním je k dispozici celkem 16GB vysoce kvalitních zvukových bank od F9 Audio, Sonic Boom, Rawcutz, Sample Tools by Cr, Decap a dalších. K okamžitému použití získáte také tři samostatné syntezátory Bassline, Tubesynth a Electric a pro mix a mastering můžete využít celou řadu efektů a procesorů od AIR Music Technology.


16GB zvuků, nástrojů a efektů k okamžitému použití
K maximální užitné hodnotě moderních standalone MPC nástrojů přispívá také bohatá softwarová výbava, zahrnující zvukové knihovny, virtuální nástroje i efekty. Proto i k MPC Live II je k dispozici celkem 16GB vysoce kvalitních samplů a smyček od renomovaných značek jako F9 Audio, Sonic Boom, Rawcutz, Sample Tools by Cr, Decap a dalších. K okamžitému použití získáte také tři samostatné syntezátory Bassline, Tubesynth a Electric a pro mix a mastering můžete využít celou řadu efektů i procesorů od AIR Music Technology.

CV/Gate, Wi-Fi a Bluetooth konektivita
Velkou flexibilitu MPC Live II podtrhuje vedle kompaktní velikosti a váhy, dobíjecí baterie a integrovaných reproduktorů také široká paleta vstupů a výstupů pro připojení dalších studiových zařízení, na které jste při své práci zvyklí. Díky 8 novým CV/Gate výstupům můžete MPC Live II směle rozšířit o váš modulární setup, nepostradatelná MIDI konektivita pak umožňuje jednoduše připojit jakékoli MIDI kompatibilní zařízení a rozšířit tak možnosti hardwarového řízení MPC Softwaru v srdci MPC Live II. Bezdrátové technologie Wi-Fi a Bluetooth pak už přidávají jen příslovečnou třešničku na dortu.
www.akaipro.com, www.disk.cz