Novinka

9. červenec 2019

Antelope Discrete 4/8 Synergy Core

Obrázek

Firma Antelope Audio uvedla na trh inovované převodníky Discrete 4 Synergy Core a Discrete 8 Synergy Core s novou technologií Synergy Core, která spojuje masivní paralelní výpočetní kapacity čipů FPGA s nejmodernějšími procesory ARM navrženými pro funkce DSP. Discrete 4 Synergy Core je zvuková Thunderbolt i USB 2.0 karta. K dispozici jsou čtyři analogové vstupy (Mic/Line/Instr), čtyři analogové výstupy, monitorový výstup a čtyři nezávislé stereofonní sluchátkové výstupy. Další digitální připojení je možné prostřednictvím S/PDIF a ADAT rozhraní. K profesionální synchronizaci s ostatními přístroji slouží Word Clock In/Out. Také Discrete 8 Synergy Core využívá pro připojení k počítači Thunderbolt i USB 2.0. Jejích 26 in / 32 out s 8 analogovými vstupy (Mic/Line/Instr), 8 linkovými (DB25), 2 monitorovými a 2 sluchátkovými výstupy včetně dvou 2 reampových se řadí ke kartám s nejlepší konektivitou nejen ve své kategorii. Využívá i digitální rozhraní S/PDIF, 2x ADAT a Word Clock.


Inovované převodníky s přesnou synchronizací a mikrofonní předzesilovače přinášejí novou úroveň kvality zvuku a sílu pro profesionální i domácí nahrávací studia a mobilní nahrávání. Studiové předzesilovače s dynamickým rozsahem 121 dB jsou diskrétní tranzistorové konstrukce. Obě karty mají i při paralelním používání plug-inů FPGA FX prakticky nulovou latenci. Jsou vybaveny 36 Synergy Core FX efekty už v základní výbavě, přičemž knihovnu můžete dále rozšiřovat. Karty jsou připraveny modelovat legendární studiové mikrofony při použití Edge a Verge modelingových mikrofonů.

Karty Discrete 4/8 Synergy Core je možné ovládat pomocí aplikací macOS, Windows i Android. Díky rychlému připojení Thunderbolt můžete u platformy Mac využívat i afx2daw bridge. Tak lze implementovat profesionální FPGA FX plug-iny přímo do vaší DAW a ukládat i automatizovat jejich parametry. Pro uživatele Windows nabízí Antelope Audio velice rychlý a stabilní Thunderbolt driver, s nímž snížíte latenci hluboko pod 1 ms.

en.antelopeaudio.com, imusicdata.cz