Novinka

14. srpen 2019

Antelope Goliath HD | Gen 3

Obrázek

Goliath HD | Gen 3 je inovovaná zvuková karta nejvyšší řady s jedinečnou konektivitou a neskutečným výkonem. Analogových 38 IN / 38 OUT a digitálních 346 IN / 346 OUT nenabízí žádné zařízení jiných značek. Pro použití s Pro Tools HD nebo jiným DAW lze využít rozhraní HDX, USB 3.0, Thunderbolt nebo MADI. K náběru analogového signálu a poslech či distribuci signálu slouží 16 precizních mikrofonních předzesilovačů, 32 linkových vstupů s dynamikou 124 dB, 32 linkových výstupů s dynamickým rozsahem 129 dB a monitoringové výstupy s neskutečnými 136 dB dynamiky. Pro kytaristy a basisty jsou k dispozici čtyři nástrojové HiZ vstupy a dva ReAmpové výstupy. Nadstandardní konektivitu doplňují dva nezávislé sluchátkové výstupy, pár analogových insertů a integrovaný TalkBack mikrofon. K připojení digitálních zařízení můžete využít AES-EBU, MADI, ADAT a S/PDIF. Pomocí Word Clock máte možnost kartu synchronizovat s ostatními zařízeními, nebo může být Goliath HD Gen 3 zdrojem Word Clock signálu. K precizní synchronizaci (např. s Antelope Audio 10MX) slouží vstup 10M IN.


Pomocí přehledného dotykového 3,5" TFT displeje s vysokým rozlišením můžete nastavit jakýkoli parametr nebo konfigurovat zapojení karty. K pohodlnějšímu ovládání slouží softwarový ovládací panel, který je součástí driverů. Tam můžete nastavit jakýkoli parameter karty, integrovaných efektů, routing – směrování signálů a AuraVerbu. Navíc máte k dispozici čtyři virtuální mixy pro vytvoření několika nezávislých poslechů s nulovou latencí. Kromě nastavení jakékoli nuance karty můžete jednotlivé kombinace parametrů a plug-inů ukládat nebo zpětně vyvolávat. Tak lze kartu přizpůsobit jakýmkoli požadavkům vice uživatelů nebo měnit nastavení s ohledem na různé charaktery práce – náběr, mix, mastering apod.
Obrázek
Goliath HD | Gen 3 obsahuje 36 hardwarově podporovaných FPGA FX plug-inů, jako jsou ekvalizéry, kompresory, limitery, předzesilovače, simulace magnetofonu, kytarových hlav a boxů i modeling mikrofonů. Díky hardwarové podpoře plug-inů dosáhnete téměř nulové latence v reálném čase. Banku FPGA FX efektů můžete dále rozšiřovat. Efekty FPGA FX můžete používat pouze pro poslech, nabírat “čistý” signal a efekty aplikovat až během postprodukce. Máte ale i možnost zaznamenat neefektovaný signál a současně do vedlejší stopy procesovaný. Tento způsob je vhodný zvláště pro nabírání zpěvů, elektrických kytar nebo basových kytar. Možnosti jsou obrovské – hodné Goliáše.

S kartou Goliath HD | Gen 3 obdržíte i velkomembránový modelingový mikrofon Edge Duo pro emulaci legendárních studiových i live mikrofonů. A to jak v reálném čase, tak i postprodukčně jako plug-in VST, AU i AAX pro systémy macOS i Windows. Mikrofon je aktivován s kartou Goliath HD | Gen 3, abyste mohli používat mikrofonní modeling v reálném čase už při náběru. Můžete jej ale používat i s jinými zvukovými zařízeními.

en.antelopeaudio.com, imusicdata.cz