Novinka

11. říjen 2021

Austrian Audio Hi-X15

Obrázek

Tato uzavřená sluchátka jsou nejnovějším produktem řady Hi-X vykreslující křišťálově čistý a přesný zvuk za bezkonkurenční cenu. Jsou ideální do studia, na stage, do zkušebny, na turné nebo na doma. Díky sofistikovanému, v této cenové kategorii vzácnému, skládacímu designu jsou sluchátka v případě potřeby velice kompaktní a mobilní. Zároveň však zůstávají odolná díky robustní, z velké části kovové konstrukci. Sluchátka Hi-X15 používají oceněné ovladače řady Hi-X. Snížením veškeré pohyblivé hmotnosti nabízejí sluchátka Hi-X15 působivé dynamické vlastnosti a extrémně rychlou odezvu.


Reprodukce bez zkreslení umožňuje lineární a přirozené vykreslení basů. Díky 25ohmové impedanci poskytují sluchátka Hi-X15 vždy maximální možný výkon, ať už posloucháte výstup ze sluchátkového zesilovače, analogový mix, klávesy, mobilní přehrávač nebo notebook. Vždy budete mít jasný a věrný zvuk, který vám umožní mít dokonalý přehled o vaší práci.

I při nejdelších relacích vás sluchátka Hi-X15 nezklamou. Jsou navržena tak, aby vám poskytovala pohodlí hodinu po hodině. Vyměnitelné náušníky jsou vyrobeny z měkké paměťové pěny a perfektně se přizpůsobí tvaru vaší hlavy. Každý pár sluchátek Hi-X15 je dodáván s odpojitelným kabelem o délce 1,4 m. Vysoce kvalitní kabel je vybaven 3,5mm jack stereofonním konektorem, včetně šroubovací redukce na 6,3 mm jack. Součástí balení je pouzdro na sluchátka. V doplňkovém prodeji jsou k dispozici kabely v různých délkách.

austrian.audio, www.audiomaster.cz