Novinka

11. říjen 2021

Austrian Audio Hi-X25BT

Obrázek

Největší předností uzavřených Bluetooth sluchátek Hi-X25BT je možnost dvojího připojení - analogově, tedy po kabelu, nebo digitálně, tedy bezdrátově. Sluchátka Hi-X25BT používají oceněné ovladače řady Hi-X. Snížením veškeré pohyblivé hmotnosti nabízejí sluchátka Hi-X25BT působivé dynamické vlastnosti a extrémně rychlou odezvu. Reprodukce bez zkreslení umožňuje lineární a přirozené vykreslení basů. Díky 25ohmové impedanci poskytují sluchátka Hi-X25BT vždy maximální možný výkon, ať už posloucháte výstup ze sluchátkového zesilovače, analogový mix, klávesy, mobilní přehrávač nebo notebook. Vždy budete mít jasný a věrný zvuk, který vám umožní mít dokonalý přehled o vaší práci.


Při přehrávání hudby přes Bluetooth lze sluchátka současně nabíjet připojením USB-C. Díky vestavěné vysoce účinné baterii si můžete užívat až 30 hodin bezdrátového poslechu. Dotykové ovládací prvky jsou vyvedeny v elegantním designu a umožňují vám základní ovládání zvukového zdroje. Pokud máte sluchátka připojena ke smartphonu a telefonujete, o křišťálově čistý přenos vašeho hlasu se stará integrovaný mikrofon.

Představte si, že nahráváte píseň v profesionálním studiu, nebo že posloucháte svou oblíbenou hudbu na cestě metrem, voláte spoluhráčům nebo dokončujete mix písniček doma a to vše, aniž byste museli měnit sluchátka. Díky sofistikovanému skládacímu designu, který je v této cenové kategorii vzácný, jsou sluchátka v případě potřeby velice kompaktní a mobilní. Zároveň však zůstávají odolná díky robustní, z velké části kovové konstrukci.

I při nejdelších relacích vás sluchátka Hi-X25BT nezklamou. Jsou navržena tak, aby vám poskytovala pohodlí hodinu po hodině. Vyměnitelné náušníky jsou vyrobeny z měkké paměťové pěny a perfektně se přizpůsobí tvaru vaší hlavy. Každý pár sluchátek Hi-X25BT je dodáván s výběrem snadno vyměnitelných kabelů a adaptérů: kabel 1,2 m USB-C, kabel 1,4 m 3,5 mm jack, adapter USB-C - USB-A a adapter 3,5 - 6,3 mm jack. Součástí balení je pouzdro na sluchátka.

austrian.audio, www.audiomaster.cz