Novinka

3. listopad 2023

Austrian Audio MiCreator Studio

Obrázek

MiCreator Studio je výkonný kompaktní mikrofonní systém s intuitivním uživatelským ovládáním, přímým monitorováním sluchátek a vstupem pro další mikrofon. Kombinuje špičkový zvuk kondenzátorového mikrofonu s všestranností jednoduchého zvukového rozhraní s připojením USB-C. Potřebujete spolehlivý plug-and-go mikrofon pro zachycení vašich hudebních nápadů, mikrofon pro živé přenosy nebo práci s hlasem? A rychlé a přenosné nastavení pro skutečné stereo nahrávání nebo rozhovory? Použijte volitelné mikrofony MiCreator Satellite nebo MiCreator Y-LAV. Nebo můžete použít přiložený nástrojový kabel ke snadnému připojení a nahrávání klávesnice, syntezátoru nebo akustické kytary současně, zatímco zpíváte.


MiCreator Satellite
Kompaktní kondenzátorový mikrofon byl navržen pro bezproblémové spárování s MiCreator Studio. Propojte Satellite a MiCreator Studio přes vstupní/výstupní porty a snímejte dva zdroje zvuku. Dosáhněte tak skutečných stereo nahrávek a zachyťte energii okamžiku. MiCreator Satellite funguje též jako samostatný mikrofon a nabízí další konektor pro sluchátka.

MiCreator Y-Lav
Lavalier mikrofon s integrovaným sluchátkovým výstupem pro rozhovory, voiceovery, pro profesionální i začínající tvůrce kreativních obsahů. Byl navržen pro bezproblémové spárování s MiCreator Studio. Proměňte tak MiCreator Studio ve výkonný nástroj pro tvorbu mobilního obsahu s použitím MiCreator Y-Lav. Snímejte více zdrojů najednou a vyzkoušejte si monitoring v reálném čase díky vestavěnému přímému výstupu. Tento mikrofon zaručuje vysokou kvalitu zvuku a jeho uživatelská přívětivost umožňuje snadné nastavení a ovládání.

austrian.audio, www.audiomaster.cz