Novinka

18. květen 2022

Austrian Audio OD505 WL1 a OC707 WL1

Obrázek

Společnost Austrian Audio slaví úspěch díky technologii Open Acoustic, která umožňuje výjimečně otevřený a transparentní zvuk, navíc dokáže zbavit přeslechy nechtěného zkreslení a rušivých elementů. Nyní je tato technologie dostupná pro ještě více umělců díky mikrofonním kapslím OD505 WL1 a OC707 WL1 určeným pro bezdrátové systémy Shure.


OD505 WL1 je skvělým partnerem sólových i doprovodných vokalistů. Přirozený charakter a vysoká kvalita zvuku dokáží zdůraznit silné stránky jakéhokoli zpěváka. Superkardioidní směrová charakteristika poskytuje pevný základ pro eliminaci okolního hluku a nechává dostatečně vyniknout hlas jako hlavní zdroj signálu, přičemž jsou přeslechy z ostatních nástrojů na podiu výrazně potlačeny. Díky frekvenčnímu rozsahu mikrofonu, je vokál reprodukován věrně, včetně všech detailů.

OC707 WL1 je dokonale přizpůsobená lidskému hlasu, disponuje skvělou citlivostí a umožňuje vyniknout v mixu všem jemným detailům, aniž by bylo cokoli přehnaně zdůrazněno. Optimalizovaný proximity efekt zachovává charakter hlasu zpěváka i při změnách vzdálenosti, techniky nebo úchopu mikrofonu. Perfektně tvarovaná superkardioida zaručuje odolnost vůči zpětné vazbě, inovovaný pop filtr snižuje náchylnost k ruchům. Široký frekvenční rozsah věrně reprodukuje zdroj signálu v celém jeho spektru.

Obě mikrofonní kapsle se vyrábí ve Vídni v Rakousku. Využívají dlouholeté zkušenosti inženýrů a kvalitní řemeslné zpracování pro dosažení co nejlepší zvukové kvality a maximální spokojenosti svých uživatelů.

austrian.audio, www.audiomaster.cz