Novinka

18. květen 2023

Behringer XENYX 502S a 802S

Obrázek

Společnost Behringer představila na veletrhu NAMM 2023 mixážní pulty XENYX 502S a XENYX 802S, které jsou součástí známé řady kompaktních mixážních pultů, jež byly vylepšeny tak, aby vytvořily dokonalý analogový mixážní pult pro podcasting, streamování a nahrávání. Nová série XENYX "S" lze snadno připojit k počítačům nebo mobilním zařízením pomocí USB, což umožňuje jednoduchou integraci digitálních zdrojů s analogovým vybavením. XENYX 502S je poměrně kompaktní, má 5 vstupů a je ideální pro nahrávání, podcasting i streamování. Jeho mikrofonní předzesilovač XENYX poskytuje teplý a mimořádně muzikální zvuk.


Jedno mono a 2 stereo kanály vám umožňují míchat až 5 signálů, které můžete směrovat do stereo RCA streamingového vstupu a stereo USB vstupu. Celkem máte v mixu 9 zvukových signálů buď pro poslech pomocí sluchátek nebo kvalitních hlavních výstupů. Model 502S lze také použít jako všestranný submixer pro kombinaci síťově připojitelných audio zařízení s jinými analogovými signály.

XENYX 802S je analogový mixážní pult s 8 vstupy rovněž s rozhraním pro streamování přes USB. Je vybaven třípásmovým ekvalizérem na monofonních i stereofonních vstupech. Každý kanál má ovladač FX send, který umožňuje připojení libovolného externího efektového procesoru. Pokud není ke stereofonním linkovým vstupům 7/8 nic připojeno, lze ovládání Level využít k pohodlnému nastavení úrovně USB vstupu. Díky mikrofonním předzesilovačům XENYX (s fantomem 48 V pro studiové kondenzátorové mikrofony) poskytuje teplý a muzikální zvuk.

Dva mono kanály a 2 stereo kanály s ekvalizérem, spolu s dalším stereo kanálem, stereo RCA streamingovým vstupem a stereo USB vstupem, vám umožňují smíchat až 12 zvukových signálů pro monitorování pomocí sluchátek nebo pomocí kvalitních hlavních výstupů. 802S lze také použít jako všestranný submixer pro kombinaci síťově připojitelných audio zařízení s několika dalšími audio signály.

XENYX 802S nabízí třípásmový ekvalizér na mono a stereo vstupech a umožňuje nastavení úrobně pro jakýkoli vstupní signál. Sběrnice FX Send pro každý kanál vám umožňuje připojit libovolný externí efektový procesor, jako například Behringer FX2000. Když do stereo line vstupů 7/8 není nic připojeno, pak lze pomocí ovládání Level 7/8 pohodlně nastavit úroveň USB vstupu. www.behringer.com, www.basys.cz