Novinka

26. duben 2024

Beyerdynamic DT 770 Pro X Limited Edition

Obrázek

Na oslavu 100letého výročí společnosti vydala firma beyerdynamic limitovanou edici studiových sluchátek DT 770 PRO X. Kombinují referenční nastavení DT 770 PRO s flexibilitou reproduktorů STELLAR.45 a odpojitelným kabelem. Limitovaná edice DT 770 PRO X vyrobená v Německu otevírá novou kapitolu řady beyerdynamic DT. Circumaurální studiová sluchátka DT 770 PRO X Limited Edition se vyznačují typickým zvukovým charakterem DT 770 PRO - přesné a hluboké basy, detailní výšky a prvotřídní dynamické chování. Flexibilní a výkonná studiová sluchátka jsou perfektní pro účely nahrávání a monitorování i díky svému uzavřené konstrukci.


STELLAR.45
Díky jejich dynamickému měniči STELLAR.45 (48 ohmů) se širokou frekvenční odezvou 5–40 000 Hz poskytují sluchátka DT 770 PRO X Limited Edition studiový referenční zvuk. K tomu využívá zvukový měnič neodymový magnet a kmitací cívku vyrobenou z přesných měděných drátů. Výsledná vysoká vodivost kmitacího systému při nízké hmotnosti je důvodem jeho vysokého výkonu. Systém měniče udržuje zkreslení extrémně nízké i při vysokých akustických tlacích. STELLAR.45 má impedanci 48 ohmů a dokazuje, že nízkoimpedanční zvukové měniče mohou poskytnout vynikající zvuk studiové kvality.

Odpojitelný kabel
Jak požadovala řada uživatelů, sluchátka DT 770 PRO X Limited Edition nyní nabízejí ještě větší flexibilitu díky odnímatelnému kabelu. Sluchátka jsou dodávána s 3m dlouhým přímým kabelem s uzamykatelným 3pinovým mini XLR konektorem. To lze připojit k různým zařízením díky 3,5 mm stereo jacku včetně šroubovacího 6,3 mm adaptéru.

Nejpohodlnější 770 všech dob
Po celá desetiletí jsou studiová sluchátka řady DT klasifikována nejen jako zvuková reference, ale také jako měřítko komfortu. Kromě robustní konstrukce hlavového mostu z pružinové oceli jsou to ikonické velurové náušníky, které zajistí, že sluchátka budou pohodlná i při dlouhých studiových sezeních. Měkká paměťová pěna použitá na hlavovém mostě zajistí, že se ergonomicky přizpůsobí tvaru hlavy. V případě potřeby lze vyměnit čelenku i náušníky.

Profesionální sluchátka vyrobená v Německu
Kombinace robustních kovových dílů a ABS plastu odolného proti nárazu a poškrábání dělá z DT 770 PRO X Limited Edition spolehlivého společníka pro každodenní použití ve studiu. Z důvodů udržitelnosti lze téměř každou část studiových sluchátek vyměnit.

Technická specifikace
Typ sluchátek studiová sluchátka
Konstrukce - supraaurální , uzavřená
Možnosti zapojení - jack 3,5 mm, jack 6,3 mm
Impedance - 48 Ω
Barva - černá
Pokročilé funkce - detachable cable
Frekvenční rozsah - 5–40 000 Hz
Stereo/Mono - stereo
Dodávané příslušenství: kabel, konektor pro adaptér, transportní obal

global.beyerdynamic.com, www.basys.cz