Novinka

30. červenec 2021

Shure Axient Digital ADX5D

Obrázek

Firma Shure rozšířila svoji rodinu vysílačů a přijímačů Axient Digital, která nabízí profesionální řešení na poli bezdrátového přenosu zvuku, o dvoukanálový bezdrátový přijímač ADX5D. Tento přijímač se může pochlubit špičkovou kvalitou přenášeného signálu, který je díky kvalitním obvodům a pokročilému digitálnímu audio kodeku k nerozeznání od signálu vedeného po kabelu. Nabízí nízkou latenci (pod 2 ms) a vysoký dosah, který zajišťují dvě odnímatelné antény s SMA konektory. Přijímač dokáže operovat v širokém frekvenčním pásmu (až 184 MHz) s možností nastavení frekvence pro každý kanál zvlášť.


Jeho největšími přednostmi jsou:
- mobilní provedení, které lze bez obtíží nosit v kapse, či batohu, připevnit na kameru, případně zařadit do racku
- slot-in pro kameru
- režim ShowLink Direct, který umožňuje dálkové ovládání vysílačů i přijímačů Axient Digital, včetně možnosti změny nosné frekvence za provozu

K dispozici je možnost ovládání po síti pomocí softwaru Wireless Workbench a aplikace ShurePlus Channels pro iOS.

Dva pětisegmentové ukazatele zobrazují kvalitu spojení s jednotlivými kanály. Díky OLED displeji s vysokým rozlišením lze provést všechna potřebná nastavení pohodlně přímo na vysílači. K dispozici je výstup 3,5mm jack pro sluchátka a port USB-C pro aktualizace firmwaru.

Zadní deska je nabízena ve třech konfiguracích s různými typy konektorů, aby vyhovovala vaší aplikaci (prodává se samostatně).

www.shure.com, www.audiomaster.cz
Recenze: recenze/shure-axient-adx5d-t27515.html