Novinka

11. duben 2022

StudioLogic Numa Manager

Obrázek

Numa Compact Manager změnil svůj název na Numa Manager, protože je nově kompatibilní s dalšími členy rodiny Numa. Pomocí něj teď můžete spravovat vnitřní obsahy nástrojů Numa Compact 2, Numa Compact 2x a všech tří modelů Numa X Piano. Navíc dokonce u více nástrojů současně. Manager obsahuje vylepšené uživatelské rozhraní, nabízí snazší a intuitivní práci, aktualizace firmware, nové funkce a spoustu dalších užitečných vylepšení. Slouží i k zálohování a zpětnému downloadu jednotlivých položek i celého nástroje.


Intuitivní a přehledné uživatelské rozhraní laděné do firemních barev usnadní vaši práci. Praktická jsou i velká tlačítka, která umožní jednoduché a spolehlivé ovládání pomocí dotykového displeje. I funkce drag&drop funguje na touchscreen spolehlivě. V levé dolní části okna můžete vybírat aktuálně připojený nástroj, nad ním jeho sekce. Po zvolení sekce se v pravé polovině okna zobrazí jejich aktuální obsah. V záhlaví obsahu se navíc zobrazují tlačítka funkcí, které jsou v daný moment k dispozici. V případě některých funkcí (např. update Firmware) je pravá polovina vyhrazena přehlednému návodu, jak postupovat. Jednoduché, přehledné a funkční.

Nemějte obavy z jakékoli práce a experimentů. Všechny editační změny vytvořené v Manageru se totiž provádějí pouze v něm a na připojené nástroje nemají vliv. Změny se do příslušného nástroje přenesou až po použití funkce Apply. Jejímu provedení samozřejmě ještě předchází varování, že Aplikací změn se nenávratně přemaže aktuální obsah nástroje. Tak je vyloučena většina chyb omylem.

www.studiologic-music.com, www.disk.cz